Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 85
  1. #41
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    25
    JA chce sie uczyc gry w pokera ale niewiem gdzie. Juz na kilku forach pokerowych pisałem ale na zadnym nic ciekawego nieznalazłem o grze i dlatego tak sam prubuje i mysle jaka taktyke by wybrac wiec niesmiejcie sie ze tak gram bo ja je tylko próbuje w koncu zkad mam wiedziec ze akurat z ta niestane sie milionerem <lol2>


    Ale powiedzcie gdzie moge znalesc cos takiego ze gracze opisuja jak graja od samego poczatku (czyli jak buduja swojego bankrola?)

  2. #42
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez memfis23 Zobacz posta
    A jak wogule wy gracie?????? Jest gdzies na forum jak wy gracie w pokera i jak wam idzie bo chiałbym sie czegos nauczyc od was
    www.forum.pokerzysta.pl
    jest taki dział jak "Strategia i Taktyka". Może u niektórych go nie widać, więc jeżeli dalej nie będziesz w stanie go odnaleźć to daj znać.

  3. #43
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    25
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    to juz na everescie graja lepiej od ciebie.

    a tak wogole to jestes moze bratem glukozaminy???

    bo obaj macie tak pierdolniete pomysly dotyczace strategi ze az sie w glowie nie miesci.

    moja strategia to jest "onlajn i do baru"


    Czy ja wiem ze odemnie graja lepiej ale wiem napewno ze jestem najlepszy
    A tak wo gule to ja juz mam kilka sukcesów w turniejach freerol i mam duze pojecie o grze tylko szukam najlepszej taktyki

    Wiem ze bede najlepszy

  4. #44
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    ja mam takie pytanie do ciebie:

    czy twoje IQ jest moze ujemne???

    jestes na najlepszym polskim forum pokerowym i sie pytasz gdzie mozna znalesc cos o pokerze.

    jak tu nie znajdziesz to poszukaj w Bravo Girl

  5. #45
    Koleś chyba za dużo moich postów poczytał i mu odjebało <hahaha>

  6. #46
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    25
    hahahahahahahahahaha smieszni jestescie
    Pisze w dziele dla początkujących to chyba oczywiste ze nie gram najlepiej w pokera,nie znam taktyk, popełnaim błedy ale pisze to po to zeby dowiedziec sie wiecej

  7. #47
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    25
    a odnosnie mojego opisu: GRAM BO MUSZE
    WYGRYWAM BO POTRAFIE


    on sie tyczy bardziej do zakładó sportowych bo tam głównie zarabiam ale widze ze zaczyna miec pamału znaczenie w pokerze

  8. #48
    To jest najlepsza taktyka na świecie.Nie ma osoby na tym forum która by tak nie grała:

    "Ja robie tak.
    Gdy dostaje AA co siez 2 razy tylko zdażyło wchodze normalnie.Następnie flop przypuśmy A K 8 no i zadowolony .Tylko że nie bije od razu .Najpier check udaje że nic nie mam gdy koleś call ja też call.Gdy koleś raisuje to ja raise raise."

  9. #49
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    E tam! Czepiacie się memphisa. Chłopak wpadł na genialną taktykę i zazdrościcie mu poprostu. Pewne wkrótce będzie trzaskał grube bańki, a Wy(ja też oczywiście) zostaniecie na jakichś mizernych limitach. Nie zdziwię się jak za rok z Warsawem będzie jechał do Las Vegas.
    Czekam na jego dalsze sukcesy. A z takim bankrollem powinien grać nieco wyżej. W końcu chłopak ma ambicje(a przecież to najważniejsza cecha dobrego pokerzysty ) i nie powinen marnować czasu na jakieś blefy na fiszach

  10. #50
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez memfis23 Zobacz posta
    Pisze w dziele dla początkujących to chyba oczywiste ze nie gram najlepiej w pokera,nie znam taktyk, popełnaim błedy ale pisze to po to zeby dowiedziec sie wiecej
    to zamiast pisac to lepiej przeczytaj ten dzial bo pisaniem sie za wiele nie nauczysz.

    Cytat Zamieszczone przez memfis23 Zobacz posta
    nie znam taktyk
    po co ci inne takktyki przeciez twoja jest najlepsza