Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 85
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    nie wiem czy twoje zaczai

    a ze goraco w pizdu i sie mi nudzi to napisze jeszcze raz w miare prosto

    nl5
    nl - no limit taka odmiana holdema a jak masz jeszcze jakas liczbe np. nl5 to ta liczba oznacza maxymalna kwote z jaka mozessz wejsc na ten stol. nl5 oznacza ze mozesz wejsc max z 5$ i blindy na nl5 wynosza z reguly 0,02/0,04$

    a kolejne nl10,50,100 to podobnie tylko blindy sa odpowiednio wieksze.

    shortem - tzn ze nie wchodzisz na stol z maximum tylko np. z 2$

    buyin - kasa z ktora wchodzisz na stol

    bankrol - twoje 20$

    i jeszcze o bankrol managment poczytaj ale to sobie poszukaj na forum bo jest duzo watkow o tym i kady ma inne podejscie do tego

    mam nadzieje ze cokolwiek pojasnilem i jakos przetlumaczysz to sobie na polski

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    25
    no dzieki teraz kumam wszystko o czym pisałes Akurat tak gram i długo mi schodzi budowanie tego bankrola Gram tydzien i z 20$ mam 50$ a chciał bym szybciej A głównie swój bankrol zbudowałem na tym ze wchodze z 15 dolarami na nl 0.25/0.5 10 osobowy i przed flopem gram al in i to zawsze wystraszy wszystkich i pasuja i zawsze to 3$ w trafia do mnie czyli wchodzac z 10 wychodze z 13. I tak zmieniał stoły zeby mnie niewyczuli goscie i w ten sposób trzepie jak narazie kase CO MYSLICIE O TAKIEJ GRZE ????

    2 razy po wiejsciu al in ktos sprawdził i przegrąłem ale mimo tych 2 przegranych po 10$ i tam 30$ jestem w przód

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    46
    No nie wierze w to co czytam....
    Co o tym sądze? Mega idiotyczne...
    Stawiasz swój bankroll i liczysz na to ze nikt nie wejdzie?
    Wiele osób zaczyna budować od razu na wysokich stawkach i wchodzi za 10 dolarów...ale oni czekają na dobrą ręke i wtedy grają za wszystko...jezeli nikt nie sprawdzi wygrywają a jeżeli ktoś sprawdzi to mają szanse sie podwoić.
    Z taką grą jak teraz to nie wróże ci dłuższej kariery.
    Jak szybko chcesz budować bankrolla zaczynając od 20 dolarów? masz już 250% tego z czym zaczynałeś.. Im więcej pieniędzy masz tym więcej możesz wygrać...i błagam cie poczytaj troche o bankroll management

  4. #34
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Cytat Zamieszczone przez memfis23 Zobacz posta
    no dzieki teraz kumam wszystko o czym pisałes Akurat tak gram i długo mi schodzi budowanie tego bankrola Gram tydzien i z 20$ mam 50$ a chciał bym szybciej A głównie swój bankrol zbudowałem na tym ze wchodze z 15 dolarami na nl 0.25/0.5 10 osobowy i przed flopem gram al in i to zawsze wystraszy wszystkich i pasuja i zawsze to 3$ w trafia do mnie czyli wchodzac z 10 wychodze z 13. I tak zmieniał stoły zeby mnie niewyczuli goscie i w ten sposób trzepie jak narazie kase CO MYSLICIE O TAKIEJ GRZE ????

    2 razy po wiejsciu al in ktos sprawdził i przegrąłem ale mimo tych 2 przegranych po 10$ i tam 30$ jestem w przód
    jak jest z Lotami??
    chcial bym kolege nominowac.
    do Kapola to zgłosic czy do kogo??

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    najlepszy jest twoj podpis:

    GRAM BO MUSZE
    WYGRYWAM BO POTRAFIE

    ja bym go zmienil na:

    GRAM BO MUSZE
    WYGRYWAM BO MAM FUKSA


  6. #36
    musze sprobowac tej techniki na NL10000 jak goscie mnie nie wyczuja codziennie wpadnie 150$

    PS powiedz nam jeszcze na jakim roomie grasz i jaki masz nick ....

  7. #37
    Cytat Zamieszczone przez memfis23 Zobacz posta
    no dzieki teraz kumam wszystko o czym pisałes Akurat tak gram i długo mi schodzi budowanie tego bankrola Gram tydzien i z 20$ mam 50$ a chciał bym szybciej A głównie swój bankrol zbudowałem na tym ze wchodze z 15 dolarami na nl 0.25/0.5 10 osobowy i przed flopem gram al in i to zawsze wystraszy wszystkich i pasuja i zawsze to 3$ w trafia do mnie czyli wchodzac z 10 wychodze z 13. I tak zmieniał stoły zeby mnie niewyczuli goscie i w ten sposób trzepie jak narazie kase CO MYSLICIE O TAKIEJ GRZE ????

    2 razy po wiejsciu al in ktos sprawdził i przegrąłem ale mimo tych 2 przegranych po 10$ i tam 30$ jestem w przód

    No myśle że pierwsze miejsce w lotach 2007 masz zagwarantowane.
    Mój głos masz na pewno.

  8. #38
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Wczoraj jak czytalem Twoje posty (memfis23) to widzialem zaangazowanie w gre i w ogole jakies checi uczenia sie itp a dzis jak to przeczytalem sadze ze... Dobra ugryze sie w jezyk i zrobie

    PS Co sadze o takiej grze ja tez tak gram na Play Money ale zawsze mnie ktos sprawdza i nigdy nie wygralem wiecej niz sie wkupilem Poradz mi cos miszczu w jakim momencie mam grac. W pierwszym rozdaniu czy jak ?

    GRAM BO MUSZE
    PRZEGRYWAM BO MNIE "WYCZULAJA"

  9. #39
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    25
    nie wiem ze ta strategia opiera sie moze i troche na fuksie ale jak wchodze do stłu co goscie maja w granicy 15-20$ to zawsze pasuja i zgarniam po 3$ Wkoncu juz tak ugrałem 30$
    Od dzis zmieniam taktyke: Gram nia juz 1h i zarobiłem 40$ i juz mam 90$ a z 5 dni temu zaczynbałem od 20$. Teraz wchodze z 10$ na nl0,25/0.5 i czekam az trafi mi sie dwie wysokie karty i spoczatku zaczynam delikatnie od podbicia na 1$ i jak dojdzie do flopa to na flopie gram al in i goscie sie wycofuja chodz nic czasami nieamam (pewnie sie boja przegrac 10$ <lol2>) I juz tak przez 1h zgarnołem 40$ w tym raz mi sie zdazyło zeby gosc mnie sprawdził i wygrąłem niespodziewanie bo miałem Kwino i 2 a gosc miał AA a akurat wpadły 4 karty wina i wygrałem majac kolor<lol>

    Teraz juz mi sie znudziła ta taktyka i mysle ze na jutro wymysle nowa. A jak wogule wy gracie?????? Jest gdzies na forum jak wy gracie w pokera i jak wam idzie bo chiałbym sie czegos nauczyc od was

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    to juz na everescie graja lepiej od ciebie.

    a tak wogole to jestes moze bratem glukozaminy???

    bo obaj macie tak pierdolniete pomysly dotyczace strategi ze az sie w glowie nie miesci.

    moja strategia to jest "onlajn i do baru"