Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 85
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    124
    Hmm a moglby mi ktos powiedziec jak wyrobic tego poker trackera w jakims roomie ? Nigdzie do tej pory sie z tym na forum nie spotkalem

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Opcja "szukaj"

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Cytat Zamieszczone przez LeeSue Zobacz posta
    [I jeszcze 1 pytanko jezeli kupuje PT to musze jeszcze AH ?(to jest program, ktory wrzuca statystyki gracza na stol??). Oraz czy w sieci MG dokladnie UniBet dziala PT?
    dzieki

    pzdr
    PT i PAH musisz kupić oddzielnie razem to bedzie chyba około 80 dołków[/QUOTE]

    Zamiast ace huda mozesz sciagnac darmowego GameTime+ . Ma tylko podstawowe opcje, ale za to obsluguje wszystkie sieci dzialajace z poker trackerem.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Ale chyba GT+ jest troche biedniejszy od PAH

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Musisz uważać gdy będziesz się przesiadał na NL50 SH bo tam mega tight to pewna wtopa - nie wiem jak na tym Unibecie ale ja grywałem na Noblu, WSex, i Bosie i tam na SH tight grać się nie da. Gdy tylko zauważysz, że zrzucasz karty, których byś nie zrzucił grając niżej to wracaj do niższych stawek.
    Pozdrawiam Marona.

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    que ese?????

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez marona Zobacz posta
    Musisz uważać gdy będziesz się przesiadał na NL50 SH bo tam mega tight to pewna wtopa - nie wiem jak na tym Unibecie ale ja grywałem na Noblu, WSex, i Bosie i tam na SH tight grać się nie da. Gdy tylko zauważysz, że zrzucasz karty, których byś nie zrzucił grając niżej to wracaj do niższych stawek.
    Pozdrawiam Marona.
    IMO na unibecie na nl50 poziom nie jest wysoki, a do tego gra mnoswo fischow ladujacych sie po 20-30 $ i sprawdzajacych alliny z underpair. Oczywiscie jest tez duzo mocnych graczy. Ale mimo wszystko powinien sobie poradzic grajac tight.

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    wiekszosc zaczynalaz z kasy z freerolli lub drobnych wplat do 100$ oczywiscie niektorym wystarczala jedna taka wplata a innym np. 10.
    ja zaczalem od freerolly i bonusa na bwin(na zakłady) i jakos idzie.

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Cytat Zamieszczone przez adamjoz Zobacz posta
    ciekawi mnie skad ludzie na tym forum ktorzy potrafia albo twierdza ze potrafia grac, z ktorych wiekszosc gra przynajmniej NL100 wziela swoj bankroll? wplata $30 i dlugi grind czy raczej cos w stylu $500 i poczatek na NL50 oczywiscie po jakiejstam lekturze?
    Ja nie potrafie grac, ale swoj bankroll zbudowalem dzieki Party Poker. Rok temu za zapisanie sie dostalem 75$. Pozniej mega latwe bonusy na Bosie i juz sie zrobilo pare stow. Reszta z gry.
    Mysle, ze wiekszosc zaczynala w podobny sposob. Ci bardziej cierpliwy grali jeszcze w freerollach. Niektorym naprawde wyszlo to na zdrowie. (czyt. luckylukepoo
    Ostatnio edytowane przez vitek ; 16-07-2007 o 22:53