Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    All-in PF z tym QQ to najśmieszniejsza rzecz jaką ostatnio słyszałem.

  2. #12
    Ludzie przecież to nie jest cash games, tylko turniej. Nie mów mi Kapol że nidgy nie alinowałeś QQ preflop w turnieju. Jest wielka szansa że ktoś cie sprawdzi z AQ AK czy JJ a nawet mniejszymi parami, lub innym gównym. No akurat jak trafimy na KK lub AA to mamy pecha. Ale gra sie przecież w turnieju po to żeby wygrać.

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    14
    Pot 50. Eff. Stack 1500. Ręka QQ.

    Cytat Zamieszczone przez pietia Zobacz posta
    Ja bym od razu zagrał all in preflop z taką kartą w turnieju

    dostajesz QQ robisz z niej podwojenie stacka i w alczysz o wysokie miejsce, bądz out z turnieju, albo koleś nie sprawdza i masz wtedy więcej w żetonach.

    Reasumując: robisz dużo błędów w grze preflop (za małe bety z silnymi kartami)
    Delikatnie mówiąc, uważam, że nie jest to najlepsza metoda, aby grać lepiej w pokera o lepszych wynikach nie wspomne.


  4. #14
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    hehe, dlaczego kiedy potrzebuję analizy swoich rozdań przyczepi się taki i usilnie próbuje być nominowanym do lotów?

  5. #15
    A może śmieszne ci sie wyda to że powinien być all in po flopie w tym przypadku? (przypominam to nędzny turniej za kilka dolców)?
    A może lepiej to co zrobił nasz hero? Czyli mały śmieszny bet na flopie i na turnie większy i dostał all in i sie nie dołożył chociaż wyjebał już większość swojego stacka. To mnie akurat najbardziej śmieszy.
    Niesamowity dawca żetonów.
    To już lepiej folduj QQ przed flopem jak masz je tak dziwnie rozgrywać. Fold na turnie jest jeszcze ok, ale to co zrobiłeś wcześniej to żenada.
    Ostatnio edytowane przez pietia ; 08-07-2007 o 23:13

  6. #16
    IseiBlue ty wiesz o czym ty mówisz? Ty wiesz jak sie rozgrywa takie karty w turnieju?

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez pietia Zobacz posta
    IseiBlue ty wiesz o czym ty mówisz? Ty wiesz jak sie rozgrywa takie karty w turnieju?
    Czy mi się wydaję czy dokładnie taki przypadek rozpatruje Harrington w w chyba 1 tomie? Wylicza, że allin PF z QQ jest -EV.

    Szczerze mówiąc to nie wiem gdzie ty grasz, że dostajesz calle allin na pierwszym poziomie. Ja gram turnieje za 2.20$ i tam foldują jak raisne do 3xBB. Chyba, że grasz rebuya.

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    1. W takiej sytuacji jesli decydujesz sie na raise jedynie 3BB, c-bet za 250 przy nietrafionym flopie nie ma sensu. C/F i czekamy dalej. Ale najlepszym rozwiazaniem jest dla mnie all-in preflop.

    2. Moge szczerze? Totalna tragedia!

    Jesli gubisz sie w ten sposob, to wcale sie nie dziwie, ze Ci ostatnio nie idzie...
    Nawet gdy swoj c-bet uwazasz za zasadny (ja po takim flopie odpuszczam), to juz sprawdzenie jego reraise kompletnie bez sensu. Genaralnie po 3,5h walki straciles cierpliwosc i zmarnowales swoja ciezka prace.

    3. Jesli to slawny 3$ rebuy na PS (tylko cos dziwnie mi wyglada, bo kazdy w rebuy powinien miec juz 3000 na koncie po dokupieniu poczatkowym zetonow ), to ja laduje bez zastanowienia all-in preflop i czekam czy ktos chce powalczyc

    W turnieju freezout albo z wysokim wpisowym wiekszy reraise na flopie, a potem w razie jego call to juz chyba tendencja do C/F...

    4. Nic dodac nic ujac - zdecydowales, ze KQo jest reka, ktora zadecyduje o Twoim byc albo nie byc w turnieju i tyle. Moze odrobine za wczesnie, ale wg mnie to poprawne zagranie.

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    2. wiem, że tragedia, grając tak na dłuższą metę jestem w plecy, ale akurat w tym rozdaniu byłem z przodu, koleś pokazał coś typu Jxs (w pikach) i bez pary, więc mój K-high był the best.
    3. gdyby to był rebuy to bym nie miał 1500
    Ostatnio edytowane przez mash ; 20-07-2007 o 11:19