Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Nie jest to jakis wielki pot, ale gra sie takich dziesiatki w czasie jednej sesji.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) Hand History Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: FlopTurnRiver)

    saw flop|saw showdown

    MP1 ($24.75)
    MP2 ($36.85)
    CO ($12.40)
    Button ($29.95)
    SB ($25.30)
    BB ($44.45)
    UTG ($7.45)
    Hero ($23.95)

    Preflop: Hero is UTG+1 with A, J.
    1 fold, Hero raises to $0.75, 3 folds, Button calls $0.75, 2 folds.

    Flop: ($1.85) A, 8, 8 (2 players)
    Hero bets $1, Button calls $1.

    Turn: ($3.85) T (2 players)
    Hero bets $2, Button calls $2.

    River: ($7.85) 5 (2 players)
    Hero checks, Button bets $3.5


    Button gral TAG i dal ewidentny value bet i tak naprawde wszelkie AK, AQ, AT, ewentualnie 98, 87 mnie bija, split mam jedynie z AJ i bije donkowo rozegrane nizsze pocket pary oprocz TT. Mam odds ponad 3:1 i nie wiem czy fold w kazdej takiej sytuacji ma sens.
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 06-07-2007 o 12:42

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    prawdę mówiąc ja bym dał fold pf.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    fold ______________

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    jeśli przeciwnik grał TAG, to flat calle na flopie i turnie z AK/AQ? Jakoś tej jego agresji nie wyczułem. Może ma Axs i stwierdził, że brak Twojego beta na river oznacza jednak brak Asa? Albo załapał r-r flush Dałbym mimo wsyzstko call...

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Rozdanie rozegrane zdecydowanie zbyt malo agresywnie. Juz preflop z AJo, jesli decydujesz sie na raise, to minimum 4BB. C-bet w Twoim wykonaniu jest oznaka slabosci, dlatego nie dziw sie, ze gosciu probuje zabrac pule na riverze.

    Gralbym preflop raise do 1,5$, a na flopie bet 4$ i juz moglbym cos wiecej powiedziec o jego kartach. Sam sobie utrudniles zadanie i musisz teraz sprawdzic jego bet, ale na szczescie duzo Cie to nie bedzie kosztowac.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Rozdanie rozegrane zdecydowanie zbyt malo agresywnie. Juz preflop z AJo, jesli decydujesz sie na raise, to minimum 4BB. C-bet w Twoim wykonaniu jest oznaka slabosci, dlatego nie dziw sie, ze gosciu probuje zabrac pule na riverze.

    Gralbym preflop raise do 1,5$, a na flopie bet 4$ i juz moglbym cos wiecej powiedziec o jego kartach. Sam sobie utrudniles zadanie i musisz teraz sprawdzic jego bet, ale na szczescie duzo Cie to nie bedzie kosztowac.
    Moim zdaniem AJo to nie jest ręka do raise'owania z tej pozycji. CO lub BUTTON to co innego. A jeżeli już, to conajmniej 4xBB. 1.5$ jak sugeruje INTELOWIEC nikt ci nie callnie na tych stawkach chyba, że z ręką która cię bije, albo caller jest donkiem. Na flopie zrobiłeś dosyć małego CB-a pewnie po to, żeby przeciwnik callnął. Podobnie nie turnie. I udało ci się. Na riverze masz dobre oddsy, żeby callnąć. Koleś może też blefować, że złapał flusha, a więc call. Przegrasz to trudno. Pula nie jest duża na szczęście.

    No i:
    "Nie jest to jakis wielki pot, ale gra sie takich dziesiatki w czasie jednej sesji."

    Moim zdaniem nie powineś właśnie grać dziesiątek takich pul. AJo to nie jest zbyt mocna karta na tej pozycji.