Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 120

Wątek: Liga Pokerowa

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Pomysl jest bardzo fajny, tylko mam mala sugestie. Rozumiem, ze nie chcecie aby turniej trwal za dlugo, dlatego jest w formule turbo. Gdzie po 3-4 rundzie trzeba sie all-inowac. Przy takiej strukturze turniej konczy sie w okolicach 24. Nie moznaby troszke wydluzyc blindow, zeby konczyl sie w okolicach 1? Tak jak mowie, pomysl z liga bardzo fajny, tylko jak narazie to liga szczescia .

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Generalnie popieram, ale w piątki może zostać tak jak jest. O 2.00 w nocy to już by mi się nie chciało nigdzie wychodzić

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Zamierzam pograc w Lidze Pokerowej Pro przez sierpien. Zainstalowalem wczoraj soft Paradise Poker i OGROMNE bylo moje zdziwienie, jak zobaczylem strukture blindow w turniejach Ligi

    Od razu chcialbym zainterweniowac, gdyz jak dla mnie turniej z blindami zwiekszajacymi sie co 6 minut nie ma NIC wspolnego z rywalizacja sportowa - jest to po prostu loteria umozliwiajaca raz jednemu raz drugiemu zawodnikowi dojscie wyzej.

    Jesli taka struktura zostanie utrzymana (zwlaszcza w Lidze Pro), to od razu z miejsca proponowalbym zmiane nazwy na Liga Trafisz/Nie Trafisz. Wtedy nazwa oddawac bedzie lepiej to, co sie dzieje w tego typu turniejach.

    Moja propozycja to blindy 12 minutowe i stack 2000. Wtedy kazdy moze sie wykazac i wygraja rzeczywiscie najlepsi...

    Pzdr
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 27-07-2007 o 11:45

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Intelowiec, ten temat byl juz poruszany wczesniej i niestety nic nie wskoramy Liga zajmuja sie nasi poludniowi sasiedzi

    Z tego co pamietam, na samym poczatku blindy byly co 5 min

    Teraz gdy sa 2 ligi, mogliby chociaz ta lige pro zmienic z poziomu chybil/trafil

    Pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2004
    Przegląda
    Podkarpacie
    Posty
    267
    To nie jest tak do konca "chybil trafil". Gram bardzo duzo stolikow S&G turbo i srednio na 10 gier 6-7 jestem "w kasie". Biorac pod uwage to, ze rozegralem ich kilkaset twierdze, ze nie zalezy to tylko od szczescia - po prostu jest tu troche inna specyfika gry, do ktorej z biegiem czasu mozna sie przyzwyczaic.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Hmm..
    Wydaje mi sie, ze S&G i MTT nie mozna porownywac w ten sam sposob, bo gra sie przeciez tylko na jednym stoliku i moment gdy blindy sa juz na tyle wysokie w S&G, ze leca w przewazajacej liczbie rozdan all-iny pre-flop, nastepuje gdy jest juz 2-5 osob

    a w tej lidze, zawsze przy pelnym stoliku,tak po 30 min juz chyba nie ma rozdania bez all-ina przed flopem. Do tego dochodzi jeszcze z 30% sit-outow i gra sie, ze tak powiem ch... zle

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    373
    Sierpniowa "liga pro" ma blindy 10 minutowe z ante.

  8. Prawdą jest, że Liga Pokerowa jest projektem regionalnym autorstwa kolegów z Czech, ale to nieprawda, że nie da się nic załatwić...
    W sierpniu w ProfiLidze (czyli 'real' wersja Ligi Pokerowej) zajdą zmiany:

    1. Niedzielny Turniej będzie Freerollem z pulą $200 (wymagane 100 RH w ostatnich 7 dniach).
    2. Turnieje wtorek, czwartek, sobota wpisowe analogicznie $1, $2, $3 (większa pula)
    3. Blindy rosną co 10 min. (Turniej się będzie kończył później, ale pomyślimy również nad tym...)

    Darmowa Liga Pokerowa bez zmian (blindy rosną co 6 minut)

    Info zostanie zaktualizowane najpóźniej jutro na oficjalnej stronie Ligi Pokerowej. Zapraszam do zabawy.

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Sam pomysł ligii oraz jej regulamin podoba mi się i przypuszczalnie pobawię się w nią w sierpniu ale mam pytanko. Czy są szanse aby od września wprowdzić trzecią ligę gdzie wpisowe do turniejów będzie troszkę wyższe? np. 10$, 15$, 20$

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Kirek, w ostatnim lipcowym turnieju Profiligi grało 92 graczy... dlatego, że wpisowe było 1$. Kiedy wpisowe to RH gra po kilkuset graczy, więc sądzę, że właśnie wpisowe jest problemem. Jakby powstała liga za 10$ czy 30$ wpisowego, to przypuszczam, że uczestników byłoby około 3-5
    Oczywiście wliczyłem Ciebie