Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 120

Wątek: Liga Pokerowa

  1. Kirek, feedback przyjęty, nie wykluczam, że jeżeli sierpniowa ProfiLiga spotka się ze zwiększonym zainteresowaniem, pomyślimy nad hojniejszym wpisowym, jak będzie popyt...

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81
    Myśle że liga z wpisowym 10-20$ wcale nie musiałaby być skazana na porażkę, jeżeli terminy dopasują i projekt taki się pojawi, również chętnie zagram.

  3. Pomyślimy, tymczasem gratulacje dla tomof1, zwycięzcy 1 edycji ProfiLigi, $1555 idzie do gracza z Polski, brawo.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker Zobacz posta
    Prawdą jest, że Liga Pokerowa jest projektem regionalnym autorstwa kolegów z Czech, ale to nieprawda, że nie da się nic załatwić...
    W sierpniu w ProfiLidze (czyli 'real' wersja Ligi Pokerowej) zajdą zmiany:
    1. Niedzielny Turniej będzie Freerollem z pulą $200 (wymagane 100 RH w ostatnich 7 dniach).
    2. Turnieje wtorek, czwartek, sobota wpisowe analogicznie $1, $2, $3 (większa pula)
    3. Blindy rosną co 10 min. (Turniej się będzie kończył później, ale pomyślimy również nad tym...)
    No i SUPER
    O to wlasnie chodzilo - przy 10 minutowych blindach znacznie zmniejszony zostaje element przypadku i z ochota czlowiek zasiadzie do gry.
    Kasa juz wplacona - zobaczymy jak uda sie debiut

    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    Sam pomysł ligii oraz jej regulamin podoba mi się i przypuszczalnie pobawię się w nią w sierpniu ale mam pytanko. Czy są szanse aby od września wprowdzić trzecią ligę gdzie wpisowe do turniejów będzie troszkę wyższe? np. 10$, 15$, 20$
    Bardzo dobry pomysl - jestem za!

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Dwa turnieje za nami i...kupa

    Pierwszy to 3 porazki all-in w pechowych okolicznosciach: A6 na A5, KQ na 55 flop Qxx river 5, 88 na KJ dobral do straighta.

    Nie da rady wszystkiego naraz pogodzic, a o tej samej godzinie, co odbywal sie drugi turniej, wczoraj lecial w TV mecz Groclinu w pucharze UEFA. Wiec chodze tak sobie od TV do monitora w kolko Macieju i jakos gram. Nagle widze, ze gosciu chce ukrasc mi blindy, a mam A4. To ja reraise all-in. Nie zauwazylem jednak, ze jeszcze jeden wczesniej raisowal, a przy takim obrocie sytuacji easy fold... Pokazali razem AQ i bye-bye

    "Do trzech razy sztuka" - mowi znane przyslowie. Dzis jest ten trzeci raz, ale tym razem startuje Grand Prix siatkarek i jest mecz Korona - Lech... I jak tu znalezc Zloty Srodek?...

    Pzdr

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Ja mam TV obok monitora i daję radę pogodzić pokerka i meczem Chociaż wiadomo, że jak się gra poważny turniej to lepiej się nie rozpraszać

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    109
    Lipcowa liga była znakomita, a sierpniowa jest jeszcze lepsza - srednio o 250 uczestników więcej.

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Ciekawe jaki jest limit uczestników. Z tego co widzę, to liczba graczy rośnie z dnia na dzień

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    109
    Na razie nic nie piszą o ilości uczestników. Ciekawe jak jutro 1000 pęknie czy 1001 też się zarejestruje.
    Niestety jakoś 1000 nie udaje się przekroczyć, ale coraz bliżej..
    Ostatnio edytowane przez jerzorek56 ; 15-08-2007 o 20:08

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    wydaje mi się, że teraz będzie coraz mniej już bo będą grali nie długo Ci, którzy będą mieli jakieś szanse albo przynajmniej rozegrali pare turniejów. Tak mi się wydaje