Strona 10 z 48 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 471
  1. #91
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    28
    Boshe.... ale robicie fazy...

    taki straszny macie problem z tym podziałem punktów... sorry za propozycje ale byłem umówiony z kobietą a jeszcze musiałem zdązyć skoczyć po kasę do Bruna po turnieju, zaproponowałem to JA i biorę całą odpowiedzialność na siebie. możecie mi odjąć punkty, bo ja nie gram sezonowo. Co do oburzonych to sorry ,że stałem się powodem całego tego zamieszania gdybym wiedział że tak będzie na 100 bym tego nie zaproponował. BTW osoby takie jak góral, czy nawet ostatnio w środe Jani potwierdzają wersję że takie rzeczy się zdrarzają nawet w największych turniejach, ale wiemy że tam idzie o kasę bo nie ma puli ligowej ani punktów.

    Zgodzić się również tutaj muszę z Gregiem, bo jakby ktoś chciał zrobić Chip dumping to by zrobił mniej oficjalnie.

    Co do kolumba
    alez ty sie lubisz kłócić to Ci trzeba przyznać że jedyne co robisz na tym forum to albo się z kimś nie zgadzasz, albo kogoś besztasz mi to nie przeszkadza bo przynajmniej jest wesoło

    podsumowując strzeliłem gafę proponując taki podział gdyż wydawało mi się to OK. to że wam zależy na tym mastersie co najmniej jak w Main Evencie we WSOP'ie... moze i macie racje ze trzeba tego pilnowac bo to w koncu jest liga. tyle że co to za liga która nie ma stałego składu... wtedy ok. i nie bede jush proponował podziału na 2 ligi gdzie pierwsza jest elitą i są w niej tylko stali bywalcy a druga to taka forma eliminacji choć nie powiem że wprowadziło by to więcej emocji
    pozdrawiam wszystkich i kolumba tesh

    co do 2 lig to temat powinien byc do przemyślenia przez zarząd. bo 30 osób w tradycji to jak stanie w kolejce za PRL po schabik choć nie jestem kompetentny bo ja wtedy jeszcze w wózku sie lansowałem Mówiąc poważnie myśle że tzrebaby się zastanowić nad 2 ligami ekstraklasą i secunda division. wtedy byłyby emocje związane z awansami i spadkami można by jakieś baraże porozgrywać emocje by były a to się liczy najbardziej
    Ostatnio edytowane przez OleK ; 25-08-2007 o 20:17

  2. #92
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Te trzynaście Ciebie zdecydowanie rozgrzesza. amen.

  3. #93
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Proszę o zapisanie mnie na jutrzejszy turniej gdybym troszkę się spóźnił. Z góry dzięki.

  4. #94
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Ja jebe.
    Nic się ciekawego tu nie dzieje.
    Napisał by ktoś coś powaznego co bym miał kogo zjebać jak to pięknie ujął jeden z wcześniejszych przedmowcow.
    Już wątek z Deckerem w roli głównej jest 100 razy ciekawszy.
    Nikogo nie pozdrawiam.
    Ps. Miałem zamiar wstawić kilka buziek do textu co by wyglądał na bardziej przyjazny no ale po co skoro on wcale nie ma być przyjazny.

  5. #95
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    To ja całkiem poważnie podam wyniki ligowe po korekcie trzech najgorszych miejsc:

    1. Marquides - 154
    2. Andzik - 153
    3. Sapi - 152
    4. Albert - 139
    5. Herq - 136
    6. Bioły - 133
    7. Ksiondz - 128
    8. Rootcosh - 126
    9. Blake - 119
    10.Tausomaki - 113
    11.Wanpi - 108
    12.Macuś - 104
    13.Olek - 92
    14.Miras - 89
    15.Marian - 84
    16.El_Bandito - 78
    Levy - 78
    a dalej bez zmian

    Może kogoś to zainteresuje

  6. #96
    Panowie, dzięki za grę.

    Obiecuję pojawiać się częściej jeśli tylko będę w Krakowie.

    Pozdr

    Marek

  7. #97
    echh Kolumb, twoje mikre cialko az drzy z podniecenia na sama mysl ze moglbys poczytac pare postow w stylu Fakt/SE/Gala.
    niestety "Decker Krakowski" szybko zostal by namierzony jako ze prawdziwych pokerzystow w KRK mamy ze dwudziestu. mam na mysli oczywiscie twardzieli z bruna a nie lamerstwo z tradycji co jak usiadzie przy cashowym stoliku i wtopi 100 PLN to pozniej placze przez miesiac...

  8. #98
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez sapi Zobacz posta
    To ja całkiem poważnie podam wyniki ligowe po korekcie trzech najgorszych miejsc:
    1. Marquides - 154
    2. Andzik - 153
    Można wiedzieć jak to liczyłeś? Bo mi wychodzi
    1. Marquides - 156
    2. Andzik - 154

  9. #99
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Mam zapytanie natury technicznej dot. odliczania najgorszych wyników.

    Jeśli ktoś nie był obecny, powiedzmy, podczas trzech turniejów, to powinniśmy odliczać te trzy 'nieobecności' jako najgorszy wynik, nieprawdaż?

    W ostatnim sezonie miałem kilka nieobecności, a odliczyło mi 5pkt + jedną nieobecność. Wobec tego wyrażam swoje obawy przed tym, aby nie skubnęło mnie w ten sposób w tym sezonie. Czułbym się głęboko pokrzywdzony.

  10. #100
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez Marek BF Zobacz posta
    Panowie, dzięki za grę.

    Obiecuję pojawiać się częściej jeśli tylko będę w Krakowie.

    Pozdr

    Marek
    Cała przyjemność po naszej stronie. Gratki za świetny wynik.