Strona 46 z 48 PierwszyPierwszy ... 364445464748 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 471
  1. #451
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    160
    Cytat Zamieszczone przez dobosz Zobacz posta
    Jakim rzutem na taśme to wszystko było przemyślane,fartem to w mastersie gra ten jakos tak na k....... ale dokładnie nie pamiętam jak na niego mówicie ,dwa ostanie turnieje mu się udały i wskoczył z fartem .............
    Gratki dla bońka za zwycięstwo ligi
    chodzi Ci o tego co tak głupio wyglada ? xD

  2. #452
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    54
    Tak dokładnie tego łysego ................

  3. #453
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    witam

    chcialbym sie spytac czy od nastepnej srody zaczyna sie nowy sezon ?

    pzdr.

  4. #454
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    54
    Panowie tearaz całkiem poważnie apropo dyskusji na temat zniesienia opłat dla mariana ........ od tego sezonu wpisowe na turniej powinno wynosić 60+6(5) ,6(5)zł-na organizacje całej ligi (karty itd) a jeżeli coś zostanie a powinno zostać stanowiło by wynagrodzeni dla Prezesa .Wszyscy się zemną zgodzą ,że M.... wykonuje kawał dobre roboty.Oczywiście marian nie musiał by się rozliczać z tej kwoty przed zarządem .
    P.S.
    I nie pytajcie Mariana co o tym myśli ...............

  5. #455
    i zacznie kupowac papierowe karty

    zartuje oczywiscie bardzo dobry pomysl, szczegolnie, ze teraz za cala lige placa tylko Ci, ktorzy zjawia sie na pierwszym turnieju (ja nigdy na pierwszym nie bylem)

    a 5zl od osoby na turniej, powinno dac ok 2000zl na sezon - cos by wiec zostalo dla prezesa Mariana

  6. #456
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Wdowa007: W weekend jeśli już to najpewniej można spróbować wieczorem w piątek albo niedzielę w "Brunswicku" - ul. Zbożowa 2. Musiałby się wypowiedzieć ktoś z tamtejszych bywalców czy w ten weekend gra będzie, ale jak masz czas możesz tam spróbować się wybrać w ciemno.

    Kotulku nowy sezon (wiosna 2008) oczywiście startujemy 2.IV. Czyżbyś planował uradować nas swoją obecnością?

    Co do kwestii opłat turniejowych w nowym sezonie to cały czas jestem zdania, że nie ma raczej celu zbieranie kasy tak "na wszelki wypadek". Utrzymanie ligi to nie są duże koszta i do tej pory jednorazowe zrzuty na początku sezonu nam wystarczały. Jeśli jest jakaś konkretna potrzeba/zachcianka co by nam się na lidze przydało to podajcie, wtedy ew. zawsze można zorganizować kolejną zrzutę przy okazji jednego z turniejów.

    W tym momencie potrzeba jest na nowe karty i ze 2 obrusy, tak więc na najbliższą środę, tradycyjna ściepa na początek sezonu (tym razem po dyszce) została przegłosowana.

    Dziękuję również za troskę o mnie, ale na szczęście na razie jeszcze mnie stać na turnieje.

    Póki co zgłoszone zostały następujące propozycje do przegłosowania przed turniejem we środę:
    a) niestawianie piwa na stole
    b) turniej masters tylko dla zwycięzców poszczególnych turniejów
    c) dodatkowe żetony dla zwycięzców poszczególnych turniejów w turnieju masters
    d) zmiana wpisowego na turniej

    Teraz jeszcze kończąc wątek dot. tego sezonu pozostaje do rozegrania masters. Na początku gratuluję wszystkim 9(!) jego uczestnikom! Ksiondz stacki początkowe już podał. Nagrodami będą: 1730/1160/580 + oczywiście puchar dla zwycięzcy.

    Proszę wszystkich zainteresowanych o podanie możliwych terminów kiedy są gotowi zagrać. W grę wchodzą dni powszednie, sugeruję jak naszybciej (pierwsza połowa kwietnia). Turniej odbędzie się najprawdopodbniej, dzięki uprzejmości Herqa, w lokalu w okolicach Rynku. Chyba, że wystąpią problemy, wtedy spróbujemy standardowo w Brunswicku. Ale najpierw musimy wybrać termin, dobrze by było ustalić go do środy.

  7. #457
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    54
    Dziękuję również za troskę o mnie, ale na szczęście na razie jeszcze mnie stać na turnieje. :cool

    Marian to nie chodzi o to ci cię stać czy nie ,Na całym świecie organizator turnieju na tym zarabia mniej lub więcej a ta kwota która by została do twojej dyspozycji to na bigos i napoje gdy czekasz na zakończenie turnieju ( oczywiście mam nadzieje ,że jak najwięcej razy będziesz na FT), to nie są w końcu jakieś gigantyczne kwoty.

  8. #458
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    A co powiecie na taka opcję:


    1.Obniżamy Prezesowi wpisowe o 15 zł,

    2.A dla nas rośnie o 5 zeta do 65 w celu kupienia np stołu po sezonie. Tak po kilku mielibyśmy full wypas rozkładane stoły i gra myślę zyskała by na atrakcyjności? ( cena 1 szt. 500-700zł)

  9. #459
    a gdzie postawisz te stoly?

    edit: my (w swoim pokerowym mini-gronie - czytaj ja i moi bliscy pokerowi znajomi) mamy bardzo fajny, profesjonalny stol, i nie wyobrazam sobie, zeby taki mogl stac na codzien w knajpie zamiast zwyklego stolu, ani zeby znalazlo sie dla niego miejce na zapleczu dodatkowo, zeby zebrac na 4 stoly, to potrzebaby dwa i pol sezonu
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 29-03-2008 o 01:45

  10. #460
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    @Marian

    Mam zamiar wygrac w tym nowym,nadchodzacym sezonie

    Pozdrawiam !