Strona 11 z 48 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 471
  1. #101
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez vebso Zobacz posta
    A jak ktos nie zagra zadnego rozdania i doczlapie do finalu to co? Tez mu zabrac punkty, zmusić do wypicia 10L benzyny, nabić na pal, wykastrować i wyświetlić to na jego pogrzebie?
    Zgadzam się z przedmówcą. Aha... pod warunkiem, że to ja dostanę te punkty.
    Ostatnio edytowane przez doodydota ; 30-08-2007 o 14:52

  2. #102
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez andzic Zobacz posta
    Można wiedzieć jak to liczyłeś? Bo mi wychodzi
    1. Marquides - 156
    2. Andzik - 154
    Skończyliśmy grać w Brunie o 7 rano i z marszu poszedłem do tyrki.
    Nie będe ukrywał że jestem cokolwiek zmęczony, więc punkt w tą czy w tą mógł mi się przestawić, widocznie odliczyłem nie te wyniki.

    Przepraszam bardzo za zamieszanie

    Sssssssppppppppppppppppaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacccc ccccc......

  3. #103
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Maximus cos tam, może najpierw byś się przedstawił co bym mógł wiedzieć jak ciężkie działa wyciągać z arsenału.

    Co do ostanich dwóch linijek twojego posta trudno jest mi się z nimi nie zgodzić. Więc zgadzam się.

    Chwilę zajęlo mi rozkminienie drugiej części Twojego nicka.

    Maximus i to w dodatku Terminator nice.

    Nikogo nie pozdrawiam no może poza Macusiem vel Dodydota bo znów go chcecie oszyc na punktach które są mu potrzebne jak dziwce bliźnięta.

  4. #104
    wpadnij do bruna to zamiast sie przedstawiac szybko Ci zabiore Twoje zetoniki...

  5. #105
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Z przyjemnością bym wpadł do bruna co by zobaczyć czy maximus nie kończy ze swoim stackiem tak jak skończył ze sobą "bohater" filmu Ridleya Scota.

  6. #106
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Muszę publicznie pogratulować Olkowi najlepiej zagranego rozdania w jakm uczestniczyłem w ostatnim czasie, pełny respekt dla Twoich umiejętności ... od poczatku rozdania wiedziałeś co zrobisz dalej, znakomicie przeczytałeś moją rękę i bezlitośnie wykorzystałeś mój błąd na thurnie ... jestem pod wrażeniem, GG Olek

  7. #107
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    28
    Herq dzięki ale tak naprawdę nie ma za co gratulować. dla pocieszenia powiem Ci że wygrałem potem ten turniej i to w dużej mierze dzięki twoim żetonom pozdrawiam i pewnie zagramy za tydzień a tak w ogóle to chyba czas założyć nowy wątek: "brunschwick high stakes tournaments"
    Pozdrawiam Cię!

  8. #108
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Nie no Herq-u znów nie przesadzaj z tymi gratulacjami dla Olka bo jeszcze uwierzy, że jest taki dobry i będzie nie do rozpykania. A tak często i gęsto był dostarczycielem żetoników. Chciałbym aby tak pozostało. A czy maximus vel terminator grał w tym turnieju? Chyba mu nie poszło?

  9. #109
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Tak wiem już że wygrałeś i ponownie gratuluję
    Popieram założenie wątku "Brunschwick HST"
    Również Cię pozdrawiam...

  10. #110
    echh zalosni jestescie w tym kadzeniu sobie. "herqu ultra murek" co jak zagra jedna reke na 200 to na pewno wdupcy i "olek big-mouth" co jak nie ma na rece od QQ wzwyz to sie gubi.
    jeden wart drugiego...