Strona 5 z 48 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 471
  1. #41
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Chciałbym się przyczepić... Wedle informacji widniejących na stronie z wynikami ostatni turniej będzie trwał ponad miesiąc... Co więcej wyniki znane są z góry... Coś mi tu śmierdzi i zgłaszam swój stanowczy sprzeciw wobec zaistniałej sytuacji i napisałem już do CBA i tych innych i będziecie wszyscy zdeklasowani do II ligi i jeszcze po minus 10 pkt. Stop korupcji!

  2. #42
    mam pytanie o sezon zimowy pokera w krakowie ( chodzi oczywiscie o nadchodzącą zimę a dokładniej rozpoczynający sie rok akademicki ) poznieważ bedę studiował w krakowie chciałbym się dowiedzieć coś na ten temat z góry deklaruję że będę stałym bywalcem jeżeli można oczywiścię więc prosiłbym o jakieś info


    Thx za pomoc

  3. #43
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    do zimowego jeszcze sporo czasu po tym letnim bedzie jesienny a dopiero pozniej zimowy wiec spokojnie zalapiesz sie na jesienny a wszystkie informacje masz na 1 stronie i w starszych watkach gdzie tez na 1 stronie masz linki do takowych watkow

  4. #44
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    113
    moglby ktos podac haslo do dzisiejszego frerolla na Expekcie, stawiam piwo w nastepna srode osobie ktora poda haslo pierwsza

  5. #45
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    113
    konkurs zakonczony haslo juz mam

  6. #46
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Nikogo nie witam.
    Chciałbym sie wypowiedzieć w kwesti formalnej.
    A mianowicie:
    Wczoraj na turnieju został przez jednego szanownego gracza pokowego poruszony temat skalpów.
    O co biega zapewne zachodzi w głowe w tym momencie wielu z Was.
    O tóż biega o to co by można zrobić klasyfikacje największych killerów pokowych.
    Dla mniej wtajemniczonych i tych co mają problemy z rozkminianiem poważnych problemów tłumaczę.
    Oczywiście w dużym skrócie.
    Wyeliminowałeś jakiegoś cześka z turnieju masz jeden punkt.
    Czym więcej cześków wyeliminujesz masz więcej punktów.
    Za zwycięstwo sezonowe w takiej klasyfikacji dostajesz ????zł z puli ligowej no i oczywiście uścisk ręki prezesa.
    Wiem że minimum jedna osoba oprócz mnie jest za.
    Proszę o poparcie bo prezes zapewne będzie chciał ten pomysł uciąć już w zarodku.
    Jak będzie podskakiwał to można zawsze jakieś taśmy na niego znaleść jak by co.
    Nikogo nie pozdrawiam, no ewentualnie tylko tych co są za tym pomysłem.

  7. #47
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez Kolumb77 Zobacz posta
    Nikogo nie witam.
    Chciałbym sie wypowiedzieć w kwesti formalnej.
    A mianowicie:
    Wczoraj na turnieju został przez jednego szanownego gracza pokowego poruszony temat skalpów.
    O co biega zapewne zachodzi w głowe w tym momencie wielu z Was.
    O tóż biega o to co by można zrobić klasyfikacje największych killerów pokowych.
    Dla mniej wtajemniczonych i tych co mają problemy z rozkminianiem poważnych problemów tłumaczę.
    Oczywiście w dużym skrócie.
    Wyeliminowałeś jakiegoś cześka z turnieju masz jeden punkt.
    Czym więcej cześków wyeliminujesz masz więcej punktów.
    Za zwycięstwo sezonowe w takiej klasyfikacji dostajesz ????zł z puli ligowej no i oczywiście uścisk ręki prezesa.
    Wiem że minimum jedna osoba oprócz mnie jest za.
    Proszę o poparcie bo prezes zapewne będzie chciał ten pomysł uciąć już w zarodku.
    Jak będzie podskakiwał to można zawsze jakieś taśmy na niego znaleść jak by co.
    Nikogo nie pozdrawiam, no ewentualnie tylko tych co są za tym pomysłem.


  8. #48
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    ja jestem za bo to tylko uatrakcyjni lige taki side pocik by byl

  9. #49
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Jestem zdecydowanie za! Powinno to pozytywnie wpłynąć na akcję na stole

  10. #50
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Dobre, dobre.

    Tylko ile ????zł z puli ligowej na to przeznaczyć tak aby jej za bardzo nie nadwyrężyć i ile by takiego killera satysfakcjonowało?

    Temat jest spoko, na pewno do przedyskutowania.