Strona 4 z 48 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 471
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Szywas, mam nadzieje że to pytanie jest prowokacją.

    Jeśli jednak nie jest w co mocno wątpie to kliknij na 1 strone tego wątku i tam jest skreślonych kilka zdań na temat KKNNSNNŚLP.

    Coca Cola jedziesz na ten turniej do kataloni czy gdzieś tam czy nie bo sie nic nie chwalisz.
    Ostatnio edytowane przez Kolumb77 ; 31-07-2007 o 08:03

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    zabraklo 3 miejsc bylem 5 a 2 wyjezdza... nie pochwalilem sie bos ie wkurwilem bo ciulowo odpadlem ja AK koles AJ all in przed flopem flop xKx turn i river daly mu flusha no to sie wkurwilem i wylaczylem kompa

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    moje kondolencje...

    a na lige jeszcze przyjdziesz??

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    tak tak oczywiscie po prostu tak mi sie poskladalo z wakacjami ze mimo ze myslalem ze opuszcze jeden tydzien w lipcu wyszlo inaczej i srody mialem pozajmowane... ale jutro sie stawiam dzieki za kondolencje tak bywa ale i tak sie ciesze bo w sumie daleko sie udalo dobrnac

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    4
    Kiedy będzie jakiś tur w Krakowie?? Bo mam najbliżej i w koncu chcialbym sprobowac swoich sil w real .

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    54
    Dzisiaj o 18.30 , wszystko masz napisane na pierwszej stronie wątku.

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    nudzi ci sie

  8. #38
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    28
    NAJDZIWNIEJSZE ROZDANIE EVER!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=KNz-Duyx3Lc

    sick sick sick....

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    15 sierpnia - środa - w okolicy mostu Dębnickiego i na nim samym odbędzie się Red Bull 3D Race.

    http://moto.money.pl/go/338__Red_Bul...999095907.html

    Niestety nigdzie nie znalazłem informacji o której mniej więcej godzinie ta impreza ma sie odbyć, bo jeżeli koło 17 to dojazd na ligę może się okazać bardzo, bardzo utrudniony.

    Ja osobiście nie mogę się już doczekać tej imprezy: samolot Edge 540, lódź motorowa i bolid F1, ojjj będzie się działo

    Do wszystkich chcących zagrać w turnieju 15.VIII: weźcie pod uwagę utrudnienia w ruchu i odpowiednio wcześniej wyjedźcie na turniej co by zdążyć.

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    113
    czyli turniej nie zostal przelozony na czwartek tak ??