Strona 3 z 48 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 471
  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Cytat Zamieszczone przez andzic Zobacz posta
    A tak BTW to knajpa będzie zamknięta wtedy? Bo jeżeli chodzi o to, że dużo ludzi wyjedzie, to wydaje mi się, że pewnie wezmą wolne do końca tygodnia i też ich w czwartek nie będzie.
    Prawdę mówiąc jak teraz o tym myślę to może ta propozycja była nawet przedwczesna. Cenię sobie stabilność naszej ligi. Przez prawie 2 lata tylko bodajże raz zdarzyło się, że turniej się w środę nie odbył. Wypadał 1.XI, więc przełożyliśmy go na dzień wcześniej. Tamta sytuacja była bardziej oczywista.

    Tym razem znowu mamy we środę dzień wolny, stąd propozycja przeniesienia turnieju. Zbierzmy tu jeszcze na forum opinie i przegłosujmy tą kwestię przed najbliższym turniejem.

    Przyznaję od razu, że ja 15-ego właśnie nie mógłbym się pojawić, ale nie upieram się przy tym. Knajpa raczej myślę będzie otwarta.

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Chciałem poruszyć pewien formalny problem. Ale od razu mówię, że nie mam na celu żadnego wykłócania się.

    Chodzi o taką rzecz, że w przypadku tak małej ilości graczy, jak to się zdarzyło ostatnio (17), miejsca na FT są trochę dziwnie premiowane. A mianowicie podam na swoim przykładzie: miesce 5: punktów 15, miejsce 1: punktów 30. Rozumiem, że korzystamy z ogólnego schematu punktacji, ale myślę, że w przypadku tak małych turniejków poniżej 20 uczestników można zaproponować jakąś alternatywną punktację bonusową. Nie jestem zwolennikiem zaniżania punktacji wszystkim, w końcu za 1 miejsce należy się bonus, ale jeśli np. mała frekwencja utrzyma się dłużej, to jedyną opcją na zarobienie rozsądnej liczby punktów jest zajęcie 1 miejsca, coś w stylu winner takes all. Przez to uważam, że to niesprawiedliwość społeczna, że za różnicę zaledwie 1 lub 2 miejsc w turnieju jest taka duża różnica w punktacji.

    Nie będę tego pomysłu w żaden sposób forsował, ale chciałem tylko zwrócic uwagę na nierówności klasowe

    peace

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Patrz na pierwszy post w watku - regulamin. Jakby byla jedna osoba mniej to by byly juz mniejsze punkty premiowe. Pytanie czy najwyzsze punkty premiowe nie powinny byc jednak przy wiekszej liczbie osob. Ale i tak zasze bedzie ta granica i jak bedzie tyle osob ile wynosi to problem pozostanie.

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    a faktycznie, nie zajrzałem, byłem pewien, że punkty premiowe są niezależne od liczby graczy i chciałem to zmienić, a tu zonk. Więc sikałem pod wiatr. Luuuz.

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    bo ja che byc taki jak mistrz Marian i jutro walcze o wyjazd do Barcelony na druzynowe mistrzostwa swiata jedyne co musze zrobic to doczlapac sie do 2 miejsca a ze tylko 18 nas gra to jest szansa lol

  6. #26
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cola go go go!!
    powodzenia

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    dzieki postaram sie bo fajnie by bylo zostac mistrzem

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Czy w okresie wakacyjnym gry w Poka odbywają sie normalnie i regularnie w Brunshwicku?

    Cola walcz jak pies mojej sąsiadki. Powodzenia.

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    28
    Zawsze w brunie to my nałogowcy

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    7
    chcialem sie dowiedziec cos na temat tych turniejow. gdzie je rozgrywacie. jakie jest wpisowe. itp.
    pozdrawiam