Strona 13 z 48 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 471
  1. #121
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    29
    Nie moglem sie powstrzymac, musialem to tu wrzucic.

    Pozdrawiam, Miz

    http://pl.youtube.com/watch?v=BCzLrZ...elated&search=

  2. #122
    kurde, ale sie ten korczi zmienil, no nie do poznania !! chirurgia plastyczna jednak czyni cuda...

  3. #123
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Dodałem w końcu do regulaminu (w pierwszym poście tego wątku) punkt, który został przegłosowany 2 tygodnie temu. Punkt ten brzmi następująco:

    13. Jeśli w trakcie turnieju zarząd stwierdzi, że naruszone zostały w ewidentny sposób zasady fair play, może postanowić o odebraniu punktów ligowych za dany turniej graczowi/graczom, którzy się takiego naruszenia dopuścili. Dot. to m.in. sytuacji, gdy gracze współpracują ze sobą próbując wymusić taką a nie inną kolejność zajmowanych miejsc w turnieju. W szczególności są to sytuacje typu "chip dumping" czy też handel "kasa za punkty (wyższe miejsce w turnieju)".
    Ktoś zostawił dziś w "Tradycji" akcesoria do telefonu. Są u mnie. Także w celu ich odzyskania proszę o kontakt do mnie na komórkę, albo na GG pod nr 1267241.

  4. #124
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Trochę off-topic, ale mam pytanie dotyczące Krakowa.

    Gdzie w Krakowie można pograć na żywo w texasa zarówno na tygodniu jak i w weekend? Czy oprócz środowej ligi dzieje się też coś w inne dni tygodnia?

    Pozdrawiam

    Pepone

  5. #125
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    w "brunschwicku" ulica bodajze zytnia 6 ;> chyba codziennie jest tam gra jak sie nic nie zmienilo

  6. #126
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    w "brunschwicku" ulica bodajze zytnia 6 ;> chyba codziennie jest tam gra jak sie nic nie zmienilo
    A jakieś dalsze szczegóły? Chociażby blindy, etc.? Może telefon?

    Pozdrawiam

    Pepone

  7. #127
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    "Brunswick" bilard klub ul. Zbożowa 2 ( mnie też się z żytnią myli, ciekawe czemu )

    Cash games THNL blindy 1/2, ostatnio częściej 5/5

    Od 20 do 1, 1:30 czasem też dłużej, zależy od wyrozumiałości barmana, w piątki zdecydowanie dłużej

    Gra cały tydzień, czasami wtorki, czwartki i soboty odpadają, nie tylko pokerem człowiek żyje

  8. #128
    wtorki czwartki i soboty raczej zdecydowanie odpadaja.w pt turniej. stoliki cashowe od ok. 23
    w pt gra nawet do rana.
    telefon znajdziesz w necie
    wpadaj, chetnie powitamy nowego fisza

  9. #129
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez maximus_t2 Zobacz posta
    wtorki czwartki i soboty raczej zdecydowanie odpadaja.w pt turniej. stoliki cashowe od ok. 23
    w pt gra nawet do rana.
    telefon znajdziesz w necie
    wpadaj, chetnie powitamy nowego fisza
    Bardzo dziękuję za zaproszenie, nie omieszkam skorzystać.

    Zatem w jaki turniej jest w piątek i gdzie rozgrywany jest turniej środowy, też "Brunswick"?

    Pepone

  10. #130
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Środową lige zozgrywamy w "Tradycji"

    W piątek w brunie jest sit&go buyin 200, start 20, po turnieju oczywiście stoliczek