Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Pisze na goraco, ale zalezy mi na opinii doswiadczonych graczy.

    Turniej live, 3 miejsca platne zostalo nas 3. Jestem nieznacznym chip leaderem. Blindy 50/100, ante 10.
    Moj stack: ~1750
    Opp: ~1300
    Opp2: ~1150
    Moj opponent w moich oczach to solidny gracz, kradnie blindy ale nie ze slabymi kartami. Czasami dorownuje bez raisa jesli ma connectorsy. Troche na tilcie, bo mogl wygrac ze mna 2-3 wazne rozdania, ktore jednak przegral.

    HERO (BB): (100+10)

    Opp2 (Button): fold
    Opp1 (SB): call
    HERO: call

    FLOP: pula: 230

    Opp1: bet 500

    Ja napisze co ja pomyslalem o tym becie i czekam na uwagi jak zagralibyscie myslac tak jak ja oraz jak wy oceniacie opp1 i jak zagralibyscie wg wlasnego reada.
    Taki spory overbet?? WTF?? Wyeliminowalem seta i 2 pary, gdyz z kartami w stylu 58, 25 lub 28 opp1 by sfoldowal. Z kazda para nareczna by zraisowal, wiec albo ma top pare ze srednim kickerem albo draw do tego samego koloru. Jezeli ma karte w stylu J8, Q8, 89, to jesli druga karta nie jest pikiem to mam 9 outs do koloru oraz 2 do tripsa i 3 do drugiej pary, w sumie 14. Jesli ma flush draw tak jak ja (poniewaz nie raisowal to moga to byc karty w stylu J7, Q7, K7, K4, K3), a obstawialem ze tak jest na 60-70% to jestem lepszy i jemu 7 pikow daje wygrana oraz 6 kart do wyzszej pary. 13 outs. Co robicie?
    Ostatnio edytowane przez Sznu ; 06-07-2007 o 09:05

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    all-in, mamy swoje outy, gramy o zwycięstwo, w razie porażki zostaje nam 700 co daje nam M=5 i jeszcze jakoś walczymy Ale tutaj chyba bez wahania, lepszej sytuacji może nie być. Aha, i z tego co napisałeś, może wynikać, że ma 67 lub 34 nawet niekoniecznie w pikach.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Troche w nocy pomieszalem stacki, teraz po update sa takie jakie chyba faktycznie byly

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    według mnie allin. Zakładając, że ma draw do koloru, nie jesteś mimo wszystko w najgorszej formie, nawet z "nędzną" parą dwójek. Bo zabieracie sobie outsy, a Ty już masz te dwójki, więc odrzucając piki zostaje mu 6 outsów. Właściwie z tego co opisałeś, czyli odrzucamy seta i dwie pary, pozostaje najbardziej pesymistyczna wersja jego 13 outs. A to powiedzmy i tak coinflip. Więc wrzucaj te żetony na środek

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    193
    Easy all in

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    wydaje mi sie ze masz pozycje takze call nie jest zlym zagraniem ale push wydaje sie bardziej rzeczywisty - callem lekko sie zapocisz wiec po co sie nerwicowac - allin lepszych flopow dla 62s jest malo

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    ALL IN !!! Jesli ma connectorsy pikowe to prawdopodobnie 9 10(po flopie jest gorszy) , 76 odpada, a z 34 wygrywasz. Według mnie moze miec 89 nie w piku i po flopie jest lepszy ale mimo wszystko robie push, bo mam troche opcji a walcze o zwyciestwo! Co miał?

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    nie moze miec 89 w piku bo 8 pik jest na flopie

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Napisałem że NIE w piku

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    a ja richtig moje niedopatrzenie