Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    Po raz kolejny mi sie to zdarzyło. Zawiesza mi się stół podczas gry. Dzisiaj np. grałem S&G i MMT. Stół S&G chodził normalnie podczas gdy MMT się zawiesił. Nie mogłem zamknąć MMT. Jedyne co mogłem zrobić to zamknąć program z ctrl+alt+del i wystartować jeszcze raz. Po minucie znowu to samo. S&G chodzi a MMT zawieszony. Znowu restart programu i efekt jest taki, że przegrałem oba. Nie pierwszy raz mi się to zdarza i zawsze jak gram MMT. Ktos miał cos takiego? Wiadomo co z tym zrobić?

  2. #2
    Dzisiaj dzieje mi się mi to samo
    Działa-nie działa-działa-nie działa... Inne pokerownie działają sprawnie, więc nie jest to kwestia łącza.

  3. #3
    GuestJ Guest
    Ja mam czasem tak że słysze dzwięki normalnie, za to na stole wszystko zastyga i nie widac jakie mam karty i co kto obstawia. Jak wyłącze program (bo stołu się wtedy nie da) to wszystko wraca do normy :P

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    mam to samo co Cincinatti. i nie wiem co moze byc powodem. na livechacie gadalem z jakas babka ale ona chyba zielona w komputerach...kazala mi wyczyscic temporary internet files LOL. :P Cincinatti a jakiego masz neta?ja ma bezprzewodowo przez wifi z routera do laptopa.

  5. #5
    "kurcze kiler", dzisiaj nawet ze stolików mnie wyrzuca podczas gry

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    Ja mam chello, też bezprzewodowo ale to nie ma znaczenia bo skoro jeden stół normalnie chodzi to powinny wszystkie. Jak gram turniej to zawsze mam otwartego menadżera żeby szybko wyłączyć w razie czego. Support mi odpowiedział, że nie powinienem otwierać kilku stołów na raz to nie będę miał problemów. Po takiej odpowiedzi zaprzestałem dyskusji

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    3miasto
    Posty
    174
    dzisiaj to samo - w ciagu 1 godz. 4 razy musialem robic zamykac program bo nastapilo zawieszenie
    czy ktos z BETSSON moze to jakos skomentowac??
    chyba wiele jest takich osob z podobnym problemem
    najgorzej jak ma sie dobra karte , duza pula i.... zawiecha !!!

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    mi wczoraj niemiłosiernie muliło

  9. #9
    wyskakuje mi taki komnikat"patch failed, network error(2) Nie można odnaleźć określonego pliku. I tak samo się dzieje przy ponownym ściągnieciu softu Prosze o porade

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    To mój ostatni tydzień na Betssonie, dzisiaj znowu dwa razy mi się zawiesiło dziadostwo. I to za każdym razem po moim podbiciu. Szkoda zachodu.