Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    Fajnie było ale się skończyło 8) Czas nie stoi w miejscu więc należy zacząć myśleć o kolejnym turnieju
    Więc jak: Kraków czy Częstochowa ? :wink:
    P.S. Jeśli chcielibyście trójmiasto to sugeruję aby to było lato :wink: zawsze można zatrzymać się na dzień czy dwa dłużej i poopalać 8)

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    mysle ze tym razem nie bede wrzucal ankiety gdyz turniej 25 jest jubileuszowy i o jego lokalizacji powinien zdecydowac marian(pewnie po konsultacji z erklosem)
    ja jestem jak najbardziej za turniejem 2-dniowym w czestochowie i to nie tylko ze wzgdledu na bliska mi lokalizacje
    moze ew zaglosujemy na date?
    wrzuce ankiete nt dat

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Ten temat chyba będzie najodpowiedniejszy na napisanie kilku słów o mojej koncepcji dot. kolejnych turniejów. Ostatnie turnieje pokazały, że zainteresowanie pokerkiem u nas rośnie (co zresztą dzieje się nie tylko u nas), więc wypada się zastanowić 'co dalej'.

    Dawniej ciężko było znaleźć wielu kompanów do gry na swoim podwórku, także turnieje, które zostały zapoczątkowane na 'planecie' miały służyć jako właśnie jedna z niewielu okazji do pogrania na żywo. Żeby znaleźć towarzyszy do gry trzeba było się zjeżdżać z całej Polski. Teraz, sytuacja uległa znacznej poprawie. W wielu miastach organizowane są regularne gry (Katowice, Kraków, Częstochowa, Trójmiasto, Warszawa, chyba ciągle Opole a chodzą i słuchy o Kielcach, Poznaniu i Tarnowie), także okazji do pogrania raczej nie brakuje. I jest to wydaje mi się w dużej mierze zasługa niniejszego forum, dzięki któremu udało się podogadywać.

    Większe, ogólnopolskie turnieje są za to okazją do pogrania w większym gronie, spotkania starych, dobrych znajomych i poznania nowych i chciałbym, żeby to trwało. Wydaje mi się, że optymalną częstotliwością ich organizowania jest podobnie jak to bywało ostatnio, co jakieś 1,5-2 miesiące, tak żeby wyszło 6/7 na rok. Gdyby organizować je zbyt często, niektórzy by przyjeżdżali zapewne na te, niektórzy na inne i ciężko by było się zgrać, żeby spotkać się wspólnie w tak miłym gronie jak choćby ostatnio.
    Poza tym, co napisałem wyżej, w przerwie między turniejami okazji do grania raczej nie brakuje.

    Jeśli chodzi o miejsce ich odbywania to jak dla mnie idealna by była sytuacja, że w danym roku każdy turniej odbywa się w innym mieście. Jest wówczas możliwość niejako przyjechania 'w gości' do graczy z innego miasta i poznania 'sceny lokalnej'. Ponadto w każdym mieście turniej wygląda inaczej przez co również jest znacznie ciekawiej.

    Nikt nie ma monopolu na organizację turniejów i każdy może organizować je kiedy, gdzie i jak chce. Osobiście najchętniej brałbym udział w turniejach odbywających się na zasadach opisanych powyżej i dlatego też, staram się jakoś wpłynąć na sprawy, żeby wychodziło tak a nie inaczej. Bardzo jestem zadowolony z faktu, że dzięki współpracy z organizatorami dotychczasowych turniejów i osób wypowiadających się na forum, tak ładnie wszystko działało i również bardzo chciałbym, żeby tak było dalej.

    Być może zbyt mało konkretnie się wyraziłem, ale generalnie chodziło mi o to, że im więcej graczy tym trudniej wszystkim dogodzić. Dlatego też zapewne prędzej czy później pojawią się różne inicjatywy, skierowane do różnych graczy. A w zasadzie już to ma miejsce. Ja natomiast, póki co, mam wizję turniejów 'planetowych' taką jak opisałem powyżej i takiej chciałbym się trzymać.

    A teraz, przechodząc już do właściwego tematu - turnieju nr 25. Najbardziej odpowiednim terminem moim zdaniem będzie któryś z weekendów czerwcowych. Miejsce: Kraków lub Częstochowa. Osobiście, ostatnio skłaniam się raczej ku propozycji Erklosa, ciekawego 2-dniowego eventu w Częstochowie. Myślę, że Kraków jeszcze jest w stanie poczekać na swoją kolej w tym roku. Po odpowiednich konsultacjach, mam nadzieję, szybko podejmiemy decyzję w tej kwestii.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    Witam Panowie :wink: Co sądzicie o 4,5 lub 11,12 czerwaca ? Tomek - może jakaś ankieta ? 8)
    P.S. Tylko nie wrzucaj dużo opcji do wyboru w tej ankiecie - ogranicz sie z łaski swojej do 2ch lub 3ch :wink:
    <peace>

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Witam!Wlasnie ze sie Talo nie ograniczaj!! Skoro turniej ma byc dopiero w czerwcu i najprawdopodobniej dwu dniowy,to mysle ze kazdy weekend czerwca powinien byc uwzgledniony w ankiecie.Wtedy kazdy zaglosuje na date , ktora my najbardziej `lezy`.Niektorzy nawet w weekend pracuja

    A co do wyczerpujacej wypowiedzi Mariana to w 100% sie zgadzam. Turnieje tak wlasnie powinny byc organizowane , co 1-1,5 miesiaca.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Shit mialo byc PALO,nie talo.sorka

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Porozumiałem się z Erklosem i chciałbym dać znać, że kolejny turniej (nr 25) planujemy zrobić w Częstochowie. To czy uda się zrobić event 2-dniowy, czy też tylko sam główny turniej jeszcze jest do potwierdzenia. Ale czasu jeszcze mamy sporo, więc na pewno powolutku to ustalimy. Tak czy siak jeśli chodzi o miejsce kolejnego 'planetowego' turnieju to będzie to Częstochowa.

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Jest już kilka dodatkowych informacji od Erklosa w sprawie turnieju w Częstochowie. Otóż:

    - W restauracji "Akwen" (tam gdzie odbywał się turniej nr 21) możemy rozegrać w niedzielę turniej nr 25. Ci co byli ostatnio wiedzą, że miejsca jest tam bardzo dużo i warunki do gry są wyśmienite.

    - Wszystko wskazuje na to, że dzień wcześniej (w sobotę) można również zorganizować jakiś event, tylko nie w "Akwenie", a w pobliskim pubie ("czynny do ostatniego klienta" :wink.

    - Dla chętnych prawdopodobnie będzie możliwość taniego noclegu z soboty na niedzielę - rząd 25-30 zł/os. w pokoju 2-osobowym, również bardzo blisko "Akwenu". Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby każdy sobie sam zorganizował nocleg, ale ta opcja wydaje się kusząca. Jednak jest to jeszcze do potwierdzenia.

    - Możliwe terminy są trzy: 4/5 czerwca, 11/12 czerwca, 18/19 czerwca. I trzeba się na któryś z nich zdecydować w miarę szybko, by móc poczynić odpowiednie rezerwacje. W związku z tym za chwilę umieszczę kolejną ankietę w tej kwestii i proszę zainteresowanych o głosy.