Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 103 z 103

Wątek: Do wyjadaczy

  1. #101
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    To Pan Karol czytuje ksiązki pokerowe? Nie wiedziałem.

    A co do ksiązek do Omaszki to tak naprawdę mam ich 5 (nie licząc rozdziałów w Super System 2). Ale jestem dopiero na początku studiów.

    jdx

  2. #102
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    A co prawie wszystkie powyzsze psoty maja do tego teamtu troche mocny offtopic sie zrobil

  3. #103
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez BRIGANTOS Zobacz posta
    jebiesz jakies filozofie buraku
    fajna zabawe i troche swiezosci to ty bys mial jak bym cie walił w dupe (down ass bitch)
    na marginesie lubie takich kozakow co co chwile nawijaja eee tu to graja same donnki eee lubie tu grac bo mnie sponsoruja
    a pozniej graja na jakis freerollach sponsorowanych przez fora
    czy wchodzi na stól jakis polak nawija jakie tu rybki graja a pózniej nawet nie wiem kiedy odpada
    ktory z was kozaki gra od roku niewpłacajac praktycznie wogole i gra na stawkach 025/050 czy 050/1
    moj nick BRIGANTOS lub BRIGANTOSx
    SERDECZNIE POZDRAWIAM
    i chuja na stuł wykładam
    Wielki Brigantos tyle pisze o tych freerollach i o tym na jakich on stawkach świetnych gra. Tak sie składa, że przed chwilą mialem okazję z nim grać na.. freerollu PS. Pewnie nawet nie zwrociłbym uwagi, że to on, ale pierwszy raz się spotkałem żeby ktoś do przeciwnika po przegranej partii wyjechał z tekstem "to cwel jebany", a wcześniej "jakie tu kurwa pały grają". To się nazywa mistrz ciętej riposty . A tak poważniej, to może zamiast grać w pokera należałoby więcej udzielać się na forach typu wp lub onet. Oczywiście komentując drużyny piłkarskie. Buractwo tego człowieka na prawdę szokuje.