Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 103

Wątek: Do wyjadaczy

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    NL50, six handed

    UTG, $100 - TAG
    Hero MP1, $120 - image solidny
    Button, $98 - TAG

    hero dostaje:

    UTG calls $0.5
    HERO calls $0.5
    MP2 folds
    Button raise $2.5
    SB folds
    BB folds
    UTG calls
    HERO calls


    FLOP



    UTG bets $2
    HERO raises $12
    Buttone raises $42
    UTG AllIn

    HERO ?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Najbardziej bym sie obawial gracza na pozycji UTG.Byc moze ma te 55 albo 99.Jesli ma staty TAG reraise by sie sie nalezal preflop z jego strony jesli by mial jakas bardzo mocna reke.Co do gracza na buttonie,hmmm pachnie mi tutaj KK QQ moze nawet AA.Wchodzac do gry z 33 jakiego flopa oczekujemy??Dostalismy seta,jesli przeciwnik dostal wyzszego-trudno,to jest poker.Jak dla mnie pushhhh,zostala jeszcze jedna 3 w talii.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    kiedyś zastanawiałem się nad takimi rozdaniami. Ale po kilku reprymendach innych graczy ułatwiam sobie życie: set=(w przypadku oporu) push. I nie boli mnie dynia od myślenia czy ktoś inny złapał wyższego seta. Wygrasz 8/10 przypadków. A te dwa przegrane to podatek
    Easy alin

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale są do wygrania 3lub4 BI w tym rozdaniu, do przegrania 2

    deep stacki powodują to że nad callem trzeba się zastanowić
    mini bet po flopie UTG a potem allin zwiastuje kłopoty

    niestety fold i spacer jak button ma KK a utg missclicknal AA pf

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Cytat Zamieszczone przez autoexec Zobacz posta
    nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale są do wygrania 3lub4 BI w tym rozdaniu, do przegrania 2

    deep stacki powodują to że nad callem trzeba się zastanowić
    mini bet po flopie UTG a potem allin zwiastuje kłopoty

    niestety fold i spacer jak button ma KK a utg missclicknal AA pf
    Jak chcesz zrobic fold seta na flopie,to juz lepiej zrobic fold preflop z 33.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    all in! nie zdziwilbym sie gdyby jeden mial A9 a drugi QQ, KK, ew. AA... jezeli ktorys z nich ma seta, to trudno, ale zgodze sie z przedmowca, ze skoro wchodzisz do gry z 33 to na co liczysz? chyba nie na karete... trafiasz seta i jestes na all inie, jezeli jest taka akcja.
    poza tym to jest NL50, a ja juz takie akcje widywalem nawet na NL200 i wygrywalem rozdania z malutkim secikiem, bo komus zachcialo sie slowplaya z AA, a ktos inny trafial top pair z A kick, lub tez 2 pair.

    jak to sie zakonczylo?

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Push!!!

    DuzySlon

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    zasada ktorej sie nauczylem kiedys po zrzuceniu najnizszego seta w holdemie - zawsze pushhhhhhhh
    no chyba ze to omaha tam nawet mozna sredni set czasem na flopie odpuscic a tu jadziem z tym koksem jak co to gorzkie zale... jesli to bylo na PS to pewnie 3 sety...

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    Widzę, że nie przeanalizowaliście dokładnie tego rozdania (oprócz autoexeca).

    Wszyscy graczę są solidnymi graczami TAG. Nie widziałem żeby bawili się w żadne fancy play. Wszyscy są deepstackami. Flop jest bezpieczny, więc skąd ta akcja przy 3 osobowej grze. Jaki jest zakres ich zakres rąk? AA u buttona - to możliwe, a co ma UTG ?

    Czy push w tym momencie u HERO jest +EV ?

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Nie twierdzę, że to jest nie do zrzucenia, ale: przy stole bez możliwości gotowego flusha lub str8 przeciwnika, zrzucenie seta jest dziwne. Metoda set=push ułatwia życie, zresztą chyba push z setem zawsze jest EV+ na dłuższą metę