Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 103

Wątek: Do wyjadaczy

  1. #31
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    na stole bez możliwości kolor czy strita zrzucasz niskiego seta???
    No chyba przede wszystkim dlatego, szczególnie po takiej akcji na flopie. Jest praktycznie pewne, że jeden z przeciwników też ma seta. Niestety, Hero ma najniższego. Gdyby Hero miał 55 to już inna sprawa. Pełen obaw i wątpliwości raczej musiałby dać call.

    jdx

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    bez przesady...

    tutaj flop jest bezpieczny

    Wlasnie to jest problem ze ten flop jest bez drawow a mamy takie akcje wiec jak dla mnie bardzo prawdopodobne ze ktos ma seta wlozylismy nie wiele zobaczymy co prezciwnicy maja i po tym nastepnym razem bedziemy juz wiedzieli jak sie zachowac

    Ja nie widze tutaj jaka reke moze miec utg ? z wysokimi parkami raczej zreraisuje preflop skoro je limpowal

    Ze srednia parka czy tez A9s nie zagra allina po 2 reraisach

    2 parek czy str8 drawa tez nie moze miec

    Jak dla mnie to wcale nie jest mega trudny fold i ciekawe skad wiecei ze sprawdzenie jest EV+

    Czy naprawde mysliscie ze nawet po 20 rozdaniach gdzie na podobnym flopie dwa taki robia akcje min raise x6 x3,5 x2

    Jak dla mnie to taka licytacja jednak daje wiele do myslenia

    A bezmyslne sprawdzenie tylko dlatego ze mam seta jest chore

  3. #33
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    No chyba przede wszystkim dlatego, szczególnie po takiej akcji na flopie. Jest praktycznie pewne, że jeden z przeciwników też ma seta. Niestety, Hero ma najniższego. Gdyby Hero miał 55 to już inna sprawa. Pełen obaw i wątpliwości raczej musiałby dać call.

    jdx
    No właśnie. Ja też pełen obaw z tekstem w stylu " kurwa znowu mają wyższego seta" dałbym call

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    Wszyscy wrzucili allina. Gdyby hero miał 55 to wtedy call jest raczej łatwy.

  5. #35
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    nice pot

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    no i spoko, pojdziecie potem na nl000 i bedziecie zrzucac sety do overpair i do top pary i innego syfu... gratulacje

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Macie problem, zawsze jest ten 1 out

  8. #38
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez ali4321 Zobacz posta
    Wszyscy wrzucili allina. Gdyby hero miał 55 to wtedy call jest raczej łatwy.
    No nie wiem. W momencie gdy Hero sprawdza AI od UTG ma pot odds jakieś 1.6:1 przy coinflipie, tzn. przy założeniu że UTG ma 33 lub 99. Więc wszystko jest OK, całkiem easy call. Problem jest w tym że Hero ma za sobą jeszcze Buttona który niewątpliwie ma dobrą rękę. Pytanie jaką? Jeśli on dołoży się do puli (a pewnie się dołoży bo ma już pół stacka w puli), to 55 Hero najprawdopodobniej nie jest już dobre. A nawet jeśli ma tylko overparę to ma z 10% szansy na złapanie overseta. Więc z tego punktu widzenia IMO wcale nie jest to taki easy call.

    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    no i spoko, pojdziecie potem na nl000 i bedziecie zrzucac sety do overpair i do top pary i innego syfu... gratulacje
    IMO dobra gra w pokera polega również na umiejętności pasowania.

    jdx
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 03-07-2007 o 17:38

  9. #39
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta


    IMO dobra gra w pokera polega również na umiejętności pasowania.

    jdx
    i dobrze wyglada twoj profit przy foldowaniu setow na nl50... ?

  10. #40
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Zdecydowanie dobrze. Chociaż NL50 gram obecnie raczej rzadko.

    jdx