Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 103

Wątek: Do wyjadaczy

  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Zadajamy sobie pytanie.Jakie jest prawdopodobienstwo spotkania sie seta z wyzszym setem na flopie??Chyba z tego co pamietam to 1/100 razy.Takze zawsze bedziesz na dluzsza mete +EV.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    Nie interesuje mnie na dłuższą metę. Interesuje mnie to konkretnie rozdanie. Czy grając 100 takich samych rozdań z takim flopem jak tutaj, przy solidnych przeciwnikach grających tak jak tutaj, jest szansa że push z najniższym setem jest +EV ?

    PS. Rozwiązanie po południu.

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    lol, jeśli nie interesuje Cię "na dłuższą metę" to może powinieneś postawić całego bankrolla na ruletkę. Polecam czerwone

    a tak na powaznie: push z setem jest zawsze EV+, z tego wzgledu, że EV+ nie oblicza się na podstawie jednego rozdania, ale na podstawie długofalowej statystyki. Więc w skrócie: push jest EV+, ale jest opcja, że w tym rozdaniu przegrasz. A jeśli masz takiego reada: to folduj.

    Tak jak mowilem, najlepiej jest po prostu ulatwiac sobie zycie i mimo tego, ze smierdzi to schematem, zawsze w tej sytuacji dazyc do allina... EV to przewidywanie a nie gwarancja, najwyzej zaplacisz podatek

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    ja wczoraj mialem dokladnie taka sama sytuacje
    moj stack na NL50 okolo 90, mojego przeciwnika 80. ja 55

    flop 5710

    ja check on bet ja raise on reraise ja easy all in

    pokazal 77.... ale push oczywisty

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    deleo, u ciebie jest tylko dwóch graczy, o których nic nie wiemy. Nie wiemy także nic o akcji preflop, ani o kolorze flopa.
    U ciebie przeciwnik mógł mieć równie dobrze OESD+FD, dwie pary T7 (57), albo overparę. Zakres rąk które bijesz jest duży. Dlatego allin jest tutaj oczywisty.

    W przypadku który podałem na początku jaki jest zakres rąk, które bijemy ?
    AA u buttona i A9 u UTG ? Chyba jedyny zakres który bijemy, ale on odpada, ponieważ UTG nie allinowałby z taką kartą, zwłaszcza po reraisie od HERO i reraise buttona, który jest deep stackiem i jest już pot commited.

  6. #16
    Jeśli są takie rozdania w których można myśleć o foldzie seta na flopie to to jest jedno z nich. UTG raczej ma seta.
    Mój głos jednak się nie liczy bo jestem fish a nie wyjadacz.

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Po to się obserwuje gre przeciwników, aby później w sytuacji problematycznej na podstawie informacji o ich grze podjąć dobrą decyzję - tak więc fold, utg ma seta na 99%
    (Ja ciągle z tym walczę i mimowoli dałbym allin, wiedząc że źle robię.)

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja tez jestem fish i tez daje fold

    i pierdole jakies regulki ze z setem push do konca i inne takie nie jestem botem by sie do nich stosowac

    Tez mysle ze UTG ma seta i wcale nie wykluczone ze button tez moze miec 99 jesli nie overpara

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Ja tez daje fold. I powiem, ze troche smieszy mnie jak ktos mowi, ze jak sie wchodzi z 33, to po trafieniu seta nie zrzucamy na flopie. A jak wchodzimy z 2d3d, ogladamy flop w 5 osob, pojawia sie 8d9dTd i 4 osoby przed nami daja all-in, to co? Call, bo fold oznacza, ze z taka karta czekamy na pokera i lepiej juz bylo ja wywalic PF?

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    na stole bez możliwości kolor czy strita zrzucasz niskiego seta???