Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2003
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    35
    Jakby ktos nie wiedzial to na poczatku kwietnia pojawily sie nowe posty w moim wiekopomnym antypoetyckim, anglo-analfabetycznym, pokerowym dziele :lol: Jak ktos naprawde sie nudzi lub nie moze zasnac to niech sobie poczyta http://roadtowpt.*************

    Pozdrawiam
    Viper

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Viper_x
    (cut) analfabetycznym (cut)
    Viper
    Today I have won $122 and it is time to stand up from tables

    pierwsze zdanie na stronce: powinno byc - Today I have won - i ciagniesz czas przeszly w zdaniu wiec - this was time to stand up !

    ale najwiekszy blad w twoim angielskim widze tutaj:

    Today I have won $122, a powinno byc: ... Today I have won $722 or more - sam widzisz jakie kardynalne bledy robisz

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Hmm fajna strona
    Jak dla mnie nie ma zadnych razacych bledow

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2003
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    35
    pierwsze zdanie na stronce: powinno byc - Today I have won - i ciagniesz czas przeszly w zdaniu wiec - this was time to stand up !
    poprawione

    ale najwiekszy blad w twoim angielskim widze tutaj:

    Today I have won $122, a powinno byc: ... Today I have won $722 or more - sam widzisz jakie kardynalne bledy robisz
    nie podpuszczaj mnie! staram sie trzymac z dala od stolow 10/20 i na razie mi jakos wychodzi :lol:

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Viper_x
    pierwsze zdanie na stronce: powinno byc - Today I have won - i ciagniesz czas przeszly w zdaniu wiec - this was time to stand up !
    poprawione
    ale najwiekszy blad w twoim angielskim widze tutaj:
    Today I have won $122, a powinno byc: ... Today I have won $722 or more - sam widzisz jakie kardynalne bledy robisz
    nie podpuszczaj mnie! staram sie trzymac z dala od stolow 10/20 i na razie mi jakos wychodzi :lol:
    Ej! Viper, to byl taki zart z mojej strony, absolutnie nie chce nikomu wytykac jakichs bledow! nic nie poprawiaj na stronce - juz jest dobra, a to z tym pierwszym zdaniem to taki kamuflaz zeby walnac podpuche w tym drugim zdaniu