Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Do jednego z pokerroomow wplacilem depozyt 25$ i dodali do tego 25$ bonusa. Ich zasady mowia:
    "Poker withdrawal requirement :
    To withdraw from your poker account, you must roll over the
    deposit amount and bonus once. (ex. Deposit $100, you must wager
    $200 to place withdrawal- when $100 was deposited , you will
    receive $100 free bonus money. Therefore, $100 + $100 = $200).
    1 time roll over only applies to exclusive poker players only"

    Potrafi mi ktos wytlumaczyc, kiedy moge moge wybrac od nich jakiekolwiek wygrane? I nie chodzi mi o wyrabianie bonusa.
    Zalozmy ze karta mi idzie i dogralem do tego co na koncie jeszcze 100$ i mam: 25$ depozyt+dograna wygrana 100$+ 25 bonusa.
    Czy zgodnie z tym co pisza moge na przyklad wybrac od nich 100$?
    Znam trcoeh angielski,ale mam pewne watpliwosci ze zrozumieniem tych zasad.

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Musisz zagrać za $50 w sumie i wtedy będziesz mógł wypłacić całą kasę.
    Pozdrawiam Marona.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    1 time roll over only applies to exclusive poker players only"

    Mysle ze jest tam cos wiecej napisane, to dotyczy tylko zawodnikow o specjalnych przywilejach, poczytaj dokladnie albo wklej calosc

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Prosze bardzo:
    http://www.usdbet.com/poker/index.php
    To wszystko co tam znalazlem.

    Jest jeszcze sekcja "Term and conditions", ale tam nic sensownego o tym nie ma.

    Oni nigdzie nie pisza nawet jaki jest ich rake.
    Wrzucilem juz podczas gry na stolik ponad 75 dolarow a oni mi dali tylko 0.80$ z bonusa.

    Wiec nie polecam ich. Po moim depozycie najpierw chcieli zebym obrocil kwota ponad 10 razy(ze wszedlem niby w zasady obrotu Sportbook).... bo kiedys postawilem u nich jakis zaklad na sport za 1 dolara. I musialem sie tlumaczyc, ze to bylo za pieniadze z freerolli a depozyt zlozylem pozniej, uzywam go tylko w pokerze a zasady bonusow dotycza tylko depozytow a nie pieniedzy pochodzacych z innych zrodel.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Every $3 contributed to the rake, you will receive $1 bonus credited to your account automatically, once a day .It is calculated on the rake and tournament fees payed.

    To ze wrzuciles 75$ nie znaczy ze miales grube partie, a z takich jest duzy rake. Zeby otrzymac 1$ z bonusa musisz zaplacic 3$ rake'a. 3$ rake to sporo, jesli grasz na niskich blindach