Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53
  1. #11
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Ślunsk
    Posty
    74
    Cytat Zamieszczone przez vitek Zobacz posta
    Przy Vpip powyzej 30% i PreflopRaise 0-15% gra mi sie najlepiej.
    Co to takiego Vpip?

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Vp$ip - Voluntarily put $ in the pot- wskaznik 'luznosci' gracza

  3. #13
    Z tym wybieraniem stolików to bywa rożnie
    Ja kieruje sie kilkoma czynnikami
    Prawda jest taka ze wybór stolików to kluczowa rzecz
    Po pierwsze wybieram stolik który jest full zapełniony
    po drugie patrze na ilość %flop wybieram te stolik gdzie ogladalność flopa jest procentowo wysoka
    I co najważniejsze średni pula
    stoły które maja wysoką średnią kasy w puli maja tendencje do silnego spadku dzieje sie tak dlatego, iż silni gracze szukaja takich stołów wysysają z nich kasę i stolik robi sie bardzo TAG
    Natomiast stoły które maja małą średnia w puli maja tendencje do silnego wzrostu. Jak można zauważyć w kilku godzinnym okresie następuje pewien efekt huśtawki
    Dlatego preferuje średni zakres puli i staram sie wyczuć w jakiej fazie znajduje sie stolik
    No i na koniec staram sie wybrać takie miejsc by gracz z dużą kasą był po prawej KONIEC

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    Ja robię tak: wciskam przycisk lista oczekujących na dowolny stół w tych stawkach. Na jaki mnie wylosuje na takim gram.

    Nie rozumiem dlaczego nie lubicie grać przeciw shortstackom.

  5. #15
    Jak grasz SH np NL50 i graja : gracz1 7$, gracz2 14$, 5$, 22$ i 18$ to raczej za ciekawie nie jest.

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    ja kieruje sie tylko wysokoscia stackow, jesli jest za malo pieniadzy na stole to nie zaczynam poza tym przeciwko shortom nie mozna normalnie grac i to tez mi przeszkadza, na nl25 takie kryterium spokojnie wystarcza bo i tak wszyscy tak samo oddaja pieniadze Gram sh na bossie
    Ostatnio edytowane przez 1kino1 ; 28-06-2007 o 10:02

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    Ja tam uwielbiam grać przeciw shortom. Taki short nic mi nie może zrobić w przeciwieństwie do deep stacka.

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    teoretycznie uwielbiam stoliki z dużymi avg.pot i dużą oglądalnością flopa,ale czasem trafiam na jakiś nieprawdopodbny stolik gdzie mój bet 10bb pre flop zostaje sprawdzony przez 5,6 graczy i delikatnie mnie to wpienia,ale zdecydowanie wole takie stoliki aniżeli same foldy po becie 3,4bb

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Cytat Zamieszczone przez ali4321 Zobacz posta
    Ja tam uwielbiam grać przeciw shortom. Taki short nic mi nie może zrobić w przeciwieństwie do deep stacka.
    przegrasz mniej, ale zakladajac ze trafisz na stol z fishami, tego dnia idzie Ci gra i trafiasz kazdy draw, chcialbys wygrac wiecej niz 1/2 BI.

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez ali4321 Zobacz posta
    Nie rozumiem dlaczego nie lubicie grać przeciw shortstackom.
    - Zdecydowanie spada wartosc niskich i srednich pocket pairsow i SC (mniejsze implied oddsy)
    - czesto jestes postawiony w trudnej sytuacji all-in, np. na NL100 podbijasz z UTG z AJs 3xBB, wszyscy fold do big blinda, ktory majac stack = 15BB rzuca all-inem, i co teraz ?
    - spada wartość jakiejś fancy bluffow - shorstacki sa zdecydowanie bardziej chetne do AI niz full
    - spada mozliwosc kradziezy blindow z buttona
    itd.

    Ogólnie czuję się bardziej swobodnie grać z fullstackami, chociaż wiem, że gra przeciwko shortom też ma swoje plusy