Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 79
  1. #11
    to moze wiecej ksiazek przeczytaj:P

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    hmm, jak wchozisz all in z para 6 to sie nie dziw ze tak jest
    mnie bardziej boli jak gram dobrze i lapie serie akcji typu, set przegrywa z wyszym setem(co na everest czesto sie zdarza:/), dwie top pair z setem lub cos w tym stylu, a jesli dajesz all in z taka karta to mozesz miec pretensje tylko do siebie.....

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    Ano np mam 6 3 flop 346 jeden daje all ina (wiedziałem, że jest to kompletny nieudacznik i nic nie ma więc też dałem). I co.. spada 2 i 9 po czym pokazuje mi k 5! Wszedł z niczym niczym i wygrał!
    Nie z niczym tylko z OESD
    W zależności od jego stacka/wielkości puli mógł być całkiem-całkiem semi-bluff. Inna sprawa, że nie wiem czego szukał w tym rozdaniu z K5... ani czego Ty szukałeś z 63. No chyba że on był na SB a Ty na BB.

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Gościu, skoro wchodzisz z minimalną ilością kasy na stół, to nie dziw się, że rzucają all-in bez super karty. Jest to jak najbardziej prawidłowe przeciwko shortstackom. Do tej pory faktycznie myślałem, że masz pecha, ale teraz wiem tylko, że się nie znasz i jęczysz bez sensu.
    Zacznij wchodzić na stoły za 100% BI, to zobaczysz, że ludzie będą czuli do ciebie znacznie większy respekt (o ile będziesz dobrze grał). A jeśli nie będą, a ty będziesz nadal przegrywał, to oznaczać to będzie tylko jedno. Że musisz jeszcze dużo nad sobą popracować.

    Pozdrawiam

  5. #15
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Gościu, skoro wchodzisz z minimalną ilością kasy na stół, to nie dziw się, że rzucają all-in bez super karty. Jest to jak najbardziej prawidłowe przeciwko shortstackom. Do tej pory faktycznie myślałem, że masz pecha, ale teraz wiem tylko, że się nie znasz i jęczysz bez sensu.
    Zacznij wchodzić na stoły za 100% BI, to zobaczysz, że ludzie będą czuli do ciebie znacznie większy respekt (o ile będziesz dobrze grał). A jeśli nie będą, a ty będziesz nadal przegrywał, to oznaczać to będzie tylko jedno. Że musisz jeszcze dużo nad sobą popracować.

    Pozdrawiam
    Hmm.. spodziewałem się, że wraz z założeniem tego tematu zaraz pojawią się życzliwi wysakujący z tekstami typu - co ty robisz człowieku! weź się w garść i przestań marudzić.
    Ale do rzeczy. Zazwyczaj wchodząc z tym min BI staram się grać z graczami mającymi tyle samo. Tak też było tym razem. Koleś nie był jakimś tytanem mającym 100 czy 200% BI, ale tyle samo co ja!
    Po drugie dając all ina flop oglądało 4 osoby(ze mną) w tym gracze mający 100% BI. Ten gracz jakooś nie wymiękł "bo tamci mają więcej i należy im się szacunek".
    Gram z minimalnym BI z prostego powodu. Ewentualnie wygrane pieniądze niczym się nie różnią od tych zarobionych przez graczy z max BI, a po ostatnich dwóch tygodniach jestem przekonany, że przede wszystkim naelży nie tracić. Myślisz, że na mikrostawkach będziesz miał poważanie dlatego, że masz max BI? Jakoś na razie tego nie zauważam.
    Następna sprawa co do ręki. Uważacie, że w tym wypadku dwie pary to mało na all in z graczem, który wg Was na 90% nic nie ma.
    Tak więc może rozważmy to samo inaczej. Macie A Q , flop A Q 7. Ten sam gracz daje all ina. Rzucacie wtedy te dwie pary?
    Oczywiście można się zastanowić... może do czegoś zbiera.
    Ale raczej nie podejdziecie do tego w ten sposób:
    Lepiej to zrzucę, bo może ma K 5, ale może mu dojść J 10!
    Mam tylko jedną prośbę. Jeżeli już chcecie wskazywać mi złote rady typu "popracuj nad sobą" to może dodajcie coś merytorycznego do tego. W końcu najłatwiej jest być najmądrzejszym we wsi dla zasady.

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    eh, chyba jestes na ostrym tilcie graj poprostu TAG, ABC i grinduj kase na wyzsze stawki

  7. #17
    Sheerrdog doradca dla początkujących

    Ale poważnie...zrób se pare dni przerwy,odpręż się i pograj jakieś freeroolle.

    Potem wróć i czekaj na swoją okazję, jak nie to przenieś się na fishowy pr taki jak bodog albo everest

    http://www.flexibility.com.au/blue/i...1-86122-Sharkl

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    lokomotif, ja poprostu mowie to co mi zawsze mowili

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez troll
    jestem przekonany, że przede wszystkim naelży nie tracić
    Widzę, że nie mamy o czym dyskutować . Przede wszystkim to trzeba podejmować dobre decyzje i to one wyznaczą czy będziesz wygrywał czy przegrywał (w dłuższym okresie czasu oczywiście). Jeśli uważasz, że grasz lepiej niż przeciwnicy przy twoim stole, to graj za 100% BI. Jeśli nadal będą dawać all-in z takimi gównami i będziesz miał przewagę w momencie włożenia kasy do puli, to ani się obejrzysz jak bankroll wystrzeli w górę.

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    Mam tylko jedną prośbę. Jeżeli już chcecie wskazywać mi złote rady typu "popracuj nad sobą" to może dodajcie coś merytorycznego do tego. W końcu najłatwiej jest być najmądrzejszym we wsi dla zasady.
    Analizuj rozdania innych, swoje, czytaj fora takie ja kto czy tlpoker.pl, w takich miejscach mozna sie na prawde duzo dowiedziec na temat gry . Jesli grasz dobrze, podejmujesz dobre decyzje to zarabiasz na tym pieniadze nawet jesli pechowo przegrasz wiec nie masz sie o co martwic bankroll bedzie rosl. Jesli chodzi o konkrety, jak cos zagrac itp. to po prostu wrzucaj swoje rozdania, na pewno ktos ci podpowie.