Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    niewiele wiem o przeciwnikach, bo to tuż po przerwie turnieju 3.30$+R, rzadko limpuję, teraz tego żałuję, ale proszę o zjechanie.

    PokerStars No-Limit Hold'em Tourney, Big Blind is t150 (9 handed) Hand History Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: FlopTurnRiver)

    saw flop|saw showdown

    UTG (t20775)
    Hero (t9950)
    MP1 (t8210)
    MP2 (t7470)
    MP3 (t13615)
    CO (t4915)
    Button (t11560)
    SB (t110)
    BB (t14170)

    Preflop: Hero is UTG+1 with A, A.
    1 fold, Hero calls t150, 2 folds, MP3 calls t150, 2 folds, SB completes t35 (All-In), BB checks.

    Flop: (t560) J, K, 7 (4 players, 1 all-in)
    BB bets t450, Hero raises to t1200, MP3 folds, BB raises to t2700, Hero calls t1500.

    Turn: (t5960) T (3 players, 1 all-in)
    BB checks, Hero ?

    Przestraszyłem się tego reraisa na flopie, dopuściłem BB do gry i tak wyszło, co robić?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    no to sobie naważyłeś piwa Problem z BB jest taki, ze ma on calkowicie random hand, moze to byc K7, 7T, czy cokolwiek innego.
    Drugi problem jest taki, że oprocz Twoich AA do gry weszlo jeszcze 3 graczy. Ten flop nie stwarza duzo mozliwosci do semiblufu (moze QT ?) dlatego taki bet z pierwszej pozycji przy 4 graczach powinien wskazywac, ze koles ma wlasnie jakies 2 pary, ktore probuje chronic przed drawami. Nie podoba mi sie ten check na turnie, dlatego ja dalbym tutaj tez check i dazyl do showdownu za jak najmniejsza cene.

    No ale w takim turnieju z wpisowym 3$ czasami ciezko jest naprawde okreslic co ma przeciwnik, nie zdziwiłbym się gdyby pokazał nawet K2

    pozdr

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    ale to rebuy, rzadko się poświęca na niego 3$

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    33
    Ja daje 90% ze BB ma 2 pary. Ewentualnie seta - najprawdopodobniej 777. Nie podbil preflop nic nie zrobil. IMHO Twoim najwiekszym bledem byl brak podbicia preflop. Jesli sie myle, niech mnie ktos poprawi

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Ja sie nauczylem jednego - kazda reke, ktora ma przewage w danej chwili, nalezy podbic w celu wyeliminowania przypadkowych ukladow. Potrafie cieszyc sie wygraniem puli, ktora jest w danym momencie niz czekac na maksymalizacje zyskow z wiadomym wynikiem - porazki

    Niemal za kazdym razem, kiedy kombinowalem, wtapialem i zaczelo to byc juz frustrujace. Dlatego rzadko kiedy limpuje dobre rece (musza byc do tego wybitnie sprzyjajace okolicznosci) i raczej wychodze na tym dobrze.

    Jako dowod na koniecznosc konsekwentnej gry polecam obejrzenie sobie mojego rozdania, na ktorym odpadlem wczoraj z SM z wpisowym 1050$ po ewidentnym bledzie. Do chwili obecnej nie moge tego przebolec. Gdyby to byl jakis tam 10$ rebuy, to spoko, ale w takim turnieju po prostu dalem dupy.

    Nigdy wiec nie limpuj mocnych rak, bo w dluzszej perspektywie bedziesz na straconej pozycji i bedziesz mial wiele okazji do zakladania podobnych tematow. A w pokazanym przez Ciebie rozdaniu nie pozostaje nic innego jak wrzucic all-ina i... wlasnie - i jak to dalej szlo?

    Pzdr

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez myshek Zobacz posta
    rzadko limpuję
    hhhmmmm... ja z gry live pamietam conajmniej dwa razy jak limpowałes monstery...
    wiec sie teraz nie tłumacz że rzadko to robisz itp... tak grasz i tyle, wiec licz sie z tym że potem na flopie nie wiesz jak rozegrać swoje AA...

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    A w pokazanym przez Ciebie rozdaniu nie pozostaje nic innego jak wrzucic all-ina i... wlasnie - i jak to dalej szlo?
    W pełni zgadzam się z tym co napisałes na temat limpowania premium hands preflop, ale w tym rozdaniu uważam że lepszy jest check na turn z nastawieniem na fold na river po jakimś znaczącym becie BB. W końcu Hero zostanie jeszcze trochę żetonów.

    IMO to jest kolejny przykład dlaczego nie należy limpować premium hands, szczególnie na UTG. Raz że można nadziać się na jakiś random hand u BB któremu przypasuje flop, a dwa to to, że jest to dosyć czytelne zagranie. Jeśli już ktoś limpuje AA, to musi być na tyle dobrym graczem, aby być w stanie je zrzucić przy niekorzystnym stole i akcji ze strony innych graczy. Może to być dosyć kosztowne - przykładem tego jest rozdanie z FT wczorajszego Sunday Million gdy koleś na SB (shortstack) zlimpował AA, flop dał BB, który miał K5s, OESD + FD i koleś z AA poleciał z turnieju.

    jdx

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Kto oglądał HSP sezon 3 może pamięta jak Wasicka zlimpował AA z EP, a następnie, po tym jak nikt nie podbił PF, złożył się po pierwszym becie na flopie.
    Co do rozdania, check.

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    hhhmmmm... ja z gry live pamietam conajmniej dwa razy jak limpowałes monstery...
    wiec sie teraz nie tłumacz że rzadko to robisz itp... tak grasz i tyle, wiec licz sie z tym że potem na flopie nie wiesz jak rozegrać swoje AA...
    hehe, gra online, a gra na żywo to dwie różne rzeczy, limpowałem chyba raz, ale tylko dlatego, że stół był bardzo agresywny (przynajmniej widziałem jak część z was gra na poprzednich spotkaniach), co prawda to nie wyszło chyba z powodu, że to był początek turnieju, więc się nikt nie kwapił do podbicia. Więc nie limpuję raczej, chyba, że UTG podbije do 5xbb, a ja mam nad nim pozycję, to wtedy można się w takie coś bawić. W innych sytuacjach nauczyłem się, że nie warto, limp z utg i reraise pf jest bardzo podejrzany, ale na stole zauważyłem kilka maniako-donków, wię stąd takie zagranie. Mimo wszystko wiem, że ono było błędne. W nowym sezonie wrócę z zupełnie nowym arsenałem zagrań, nie będzie tak łatwo. :P

    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Kto oglądał HSP sezon 3 może pamięta jak Wasicka zlimpował AA z EP, a następnie, po tym jak nikt nie podbił PF, złożył się po pierwszym becie na flopie.
    Co do rozdania, check.
    Dokładnie, Wasicka bardzo dobrze grał przez cały wieczór, podobało mi się to nawet.

    ok, dałem check, turn przeciwnik zagrywa za 4950.
    Ostatnio edytowane przez mash ; 26-06-2007 o 08:18

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez myshek Zobacz posta

    ok, dałem check, turn przeciwnik zagrywa za 4950.
    River :P

    Ja: easy fold

    nadal utrzymuje ze przeciwnik mia seta 7, teraz juz full house