Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    26
    Witam.

    Od tygodnia gram codziennie w holdem na EverestPoker. Gram darmowe turnieje 10-osobowe SnG z pulą 10c. Rozegrałem 24 turnieje z czego 10 ukończyłem w $ (pierwsze trzy miejsca). 2xI, 1xII i 7xIII miejsce.

    Po uzbieraniu 1-2$ zamierzam wejść na turnieje SnG z wpisowym 4c.

    Mam pytanie.

    Czy później zostać już na SnG i grać je na coraz większych stawkach, czy przejść później na CashGames (10 osobowe) ??
    Gdzie łatwiej i więcej wygrywać SnG czy CashGames?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    zależy kto co lubi Ale osobiscie radziłbym dłużej grać te sng do uzbierania jakichś 20$ i dopiero po tym przenieść się na najniższe stawki cash game. Dlaczego ? Dlatego, ze nie masz jeszcze doswiadczenia w cashgamesach, a w takim wypadku warto miec odpowiedni bankroll (mysle ze minimum na mikrostawkach bylby BR wynoszaczy 10xbuy-in).

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Jesli SnG ci odpowiadaja, zostan przy nich. Systematycznie zmnieniaj stawki stosujac zasade min. 20x buy in.

    Pozdr
    Reb

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    26
    No jeśli chodzi o SnG to zamierzam grac w turniejach gdzie będę miał 20x wpisowe. Czekam więc na 1-2$ by zacząć grać w turniejach za 0.04$. I tak powoli piąć sie w górę przez kilka miesięcy, aż do około 5$ wpisowego.

    Później zamierzałem zacząć grać CachGames z BR=100xBB.

    Tylko właśnie zastanawiam się czy jest wielka różnica między grą w SnG, a CashGames. Wiadomo, jest pewna strategia gry SnG, którą szlifuję. Czy warto później wchodzić w zwykłe stoliki czy dalej doskonalić SnG?

    Jakie wy macie doświadczenia z turniejami i CashGames?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Roznia jest taka, ze Cie blindy nie zrzeraja, wiec mozesz czekac na karte
    Ja sie do turniejow na razie nie nadaje, wiec pykam tylko cashgames. Musisz sam sprobowac co Ci bardziej pasuje.

    Naprawde chce Ci sie pare miesiecy dochodzic do turniejow z 5$???
    Chyba sa jeszcze bonusy no deposit, wiec moze sprobuj ktoregos. W sumie tez jak Ty zaczynalem 2 tygodnie pykalem te turnieje, ale pozniej dostalem od party 50$ i z nich zrezygnowalem

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    to dochodzenie powoli nie jest aż takie złe bardziej kase szanujesz i stosujesz się do BM

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez Drauger Zobacz posta
    to dochodzenie powoli nie jest aż takie złe bardziej kase szanujesz i stosujesz się do BM
    Dokładnie... Nie chodzi mi aż tak bardzo o ciułanie tej kaski na początku, ale by sie ograć i poczuć się pewnie w holdemie. Wiadomo, że później na większych stawkach jest inna gra, ale podstawowe ABC Pokera trzeba zdobyć i te darmowe SnG wydają sie być najlepszą szkołą dla początkujących.

    Myślę, że docelowo chciałbym grać cashgames, no ale to trzeba właśnie zbudować dobre podstawy i BR...

    EDIT KIREK: Usunąłem pytanie. Proponuję zapoznać się z regulaminem forum.

    PS. Co to jest BM?
    Pozdr.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 26-06-2007 o 12:31

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    BM=bankroll management=zarządzanie kasą na gre

    BM to jeszcze Boss Media sieć w której jest np paradaise czy celeb ale chodziło mi o to górne znaczenie

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    EDIT KIREK: Po ch... piszesz o tym publicznie? Czy wnosi to coś do dyskusji? Chcesz z nim robić interesy to macie od tego PW. Chyba że liczyłeś że po tym tekscie zgłosi się do Ciebie kilka dodatkowych osób po cukierki :]. Tekst usunąłem ponieważ mógł mieć kilka przesłanek niekoniecznie zgodnych z regulaminem :P
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 26-06-2007 o 15:45