Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Watpliwosci

  1. #1
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    2
    Naczytalem sie troche na temat botow w pokerromach i powiem sczerze ze jestem uczulony troche na to. Zalogowalem sie do freerolla 200$ na Paradise no i moja watpliwosc wzbudzilo cos takiego:


    Co o tym myslicie? boty czy maniak ktory musi miec 4 konta i byc pierwszy zalogowany?

    ...a moze przypadek?
    Ostatnio edytowane przez Koyot ; 23-06-2007 o 03:36

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    IMO boty jezeli graja to na nieco wyzszych stawkach niz we freerollach

    Mysle, ze to typowy maniak freerollowy, ktory siedzi 20 godzin na dobe i pomyka we wszystkich mozliwych darmowych turniejach, zakladajac przy tym niesamowite ilosci kont

    Pzdr

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    W dzisiejszych czasach juz tylko boty wygrywaja turnieje - niestety.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    17
    Heh no co ty pasiek, myślisz że tylko boty wygrywają turnieje? Takie freerolle wygrać może każdy, sam wygrałem 3. A te o wiekszy hajs też grają ludzie, nie każdy kto gra lepiej jest botem. Siedzę na tym forum 3 dzień i już znalazłem 3 osoby z którymi, na obecnym poziomie mojej gry, nie miałbym absolutnie szans. A taki maniak może i wygra na freerollu te kilka dolców, ale on jeszcze nie wie, że i tak mu tego nie wypłacą . Niech żyje w błogiej nieświadomości i kosi pieniążki . Kolega kolegi(znam go tylko z widzenia) miał mocno płatne miejsce w lidze pokerowej czerwcowej lub majowej, a ze miał kilka kont, dostał maila od paradise'a lub sportingbeta, że złamał regulamin. Pieniążki pozostały na papierze :P. Swoją drogą ładny screen

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    Cytat Zamieszczone przez Koyot Zobacz posta
    Naczytalem sie troche na temat botow w pokerromach i powiem sczerze ze jestem uczulony troche na to. Zalogowalem sie do freerolla 200$ na Paradise no i moja watpliwosc wzbudzilo cos takiego:


    Co o tym myslicie? boty czy maniak ktory musi miec 4 konta i byc pierwszy zalogowany?

    ...a moze przypadek?
    taaa... a może cyborgi? albo robokopy?
    albo qwa sztuczna inteligencja od razu.
    masakra