Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Chory soft

  1. #21
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    dobre te wynurzenia są
    aż humor się może poprawić, AA zawsze przegrywa, jak mam nutsa po flopie to zawsze przegrywam itd

  2. #22
    gregorovius ja nie napisałem że AA zawsze przegrywa, tylko że przegrywa stystycznie więcej rozdań niż jest to możliwe w grze 1 na 1. Kumasz o co mi chodzi?

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    to ja na b2b ostanie kika dni dostalem 20 razy AA przegralem niby tylko 4 razy ale za to stacka bo goscie trafili seta na flopie raz alliny preflop z KK

    I AA jest moja 2 najgorsza karta pod wzgledem dochodow zaraz po
    J10o Jestem minus 50€ za dla porowniania KK ponad 200€ w plus nie mowiac juz o AQo ktora jeszce wiecej przyniosla zysku

  4. #24
    taa koles wchodzi all in ja patrze w karty AA kolo pokazuje 10Jo
    no i dostal strita juz na flopie

  5. #25
    A mnie ostatnio bossmedia [celeb] denerwuje, bo ile razy mozna przegrac z dominujaca karta. Kocham tam rozdania typu AK vs Ax (po prostu 2 nizsza karta).. no kurde 3 outsy koles ma, a jak wchodza allin pf to wygrana tego drugiego wynosi 50%... zenada.

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    mi bardzo sie podobala porazka z AA robie raise preflop gosc call flop 7810 3 kiery ja mam asa kier robie raise 10€ gosc call turn 2 robie raise 25€ gosc allin za okolo 50€ ja easy call

    Pokazal QJ jeden kier :P

    Wiadomo co przyszlo na river

    Zapytalem go czemu tak zagral powiedzial ze chcial mnie wypchnac

  7. #27
    haha, ale dopowiedz tego kolesia. Jak już chciał cie wypchnąć to powinien to zrobić na flopie, a na turnie to miales już nie dużo do dołożenia w stosunku do puli. Ach takie młotki mnie najbardziej drażnią.