Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Witam
    Zdaje sobie sprawe, ze moja propozycja jest skierowana w strone bardzo waskiej grupy osob, ale musze sprobowac

    Otoz, mam na mysli propozycje zalozenia Sub-Forum "Head's Up" w dziale "Strategia i Taktyka" ? Sadze, ze jest pare osob na forum, ktore aktywnie by korzystaly i uczestniczyly w dalszym rozwoju tego dzialu... a tak jak teraz patrze - wrzucanie wszystkiego do jednego kosza powoduje, ze robi sie coraz wiekszy bałagan.

    Tak na marginesie to fani Short-handed i Full ringow czy Turniejow tez pewnie byliby za swoimi sub forami ;]

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    fajny pomysł

    jakby zrobić osobno SH, FR, MTT i np SNG mogłoby być lepiej usystematyzowane wszystko

    chociaż z tego co pamiętam jak powstały subfora dot pokerroomów do nagle się zrobiło mniej tematów... no ale może źle pamiętam

    jak dla mnie bardzo dobry pomysł

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    mi tez sie wydaje ze to wypali i bedzie bardziej przejrzyscie

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Na 3 tygodnie teraz znikam wiec nie bede mial czasu sie tym zajac, pomysl sam w sobie jest bardzo dobry, jestem pewien ze w koncu przyjdzie pora na mala reogranizacje, zastanawiam sie tylko czy to juz teraz

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Witam,

    Pomysł stworzenia sub fora dla MTT, SnG i Cash popieram w 100%.

    Pozdr
    Reb

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    subforum to świetny pomysł, zwróćcie uwagę na to, iż na forum wypowiada się coraz więcej userów co proporcjonalnie wpływa na ilość nowych wątków. Taki podział stał się zatem koniecznością Forum będzie bardziej przejrzyste.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Przydałoby się też subforum do innych rodzajów pokera - chodzi mi głównie o PLO, bo nie wiem, czy ktokolwiek z forum grywa w te wszystkie stady i razy

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Na 3 tygodnie teraz znikam wiec nie bede mial czasu sie tym zajac, pomysl sam w sobie jest bardzo dobry, jestem pewien ze w koncu przyjdzie pora na mala reogranizacje, zastanawiam sie tylko czy to juz teraz
    W tłumaczeniu na nasze to będzie: E tam, wszystko jest ok. Za rok może coś zrobię

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Nie zapominajcie o Head's Up z uprzejmości dla pomysłodawcy ;]

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
    W tłumaczeniu na nasze to będzie: E tam, wszystko jest ok. Za rok może coś zrobię
    Heh, to jest akurat zaden problem wiec zaloze po powrocie ze stanow, ale chcialem poznac wiecej opinii