Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Co po All-in??

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3
    Mam taki problem.Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda sprawa z licytacją po wejściu All-in?? Ostantio zaczeliśmy grać z kolegami ale mamy tu spory problem. Co jeśli ktoś kto ma mało kasy wchodzi All-in? Czy inni moga jeszcze licytować? Czy tylko dorównać? I co z żetonami jeśli wygrywa ten co grał za wszystko a miał najmniej? Prosże o pomoc.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez Bieluu Zobacz posta
    Co jeśli ktoś kto ma mało kasy wchodzi All-in? Czy inni moga jeszcze licytować? Czy tylko dorównać? I co z żetonami jeśli wygrywa ten co grał za wszystko a miał najmniej?
    Mogą licytować. To co dorównają = main pot. Dalszą licytację odkładacie obok tworząc side pota. Jak wygra ten all-inowiec to zgarnia tylko tego main pota, a side pot wędruje do osoby mającej drugi układ.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    nie zawsze moga licytowac, jesli jego podbicie nie przekracza ostatniego podbicia to od osoby ktora miala zainwestowane tyle ile bylo po tym porzednim podbicu kolejni gracze nie moga juz podbijac. Nie jestem na 100% pewien tego co sie dzieje przed poprzednim raiserem ale on juz na pewno nie moze reraisowac jesli podbicie allina bylo mniejsze niz jego.