Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Good value
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 03-03-2012 o 22:01

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Standard, to samo jest w 5R i 10R, trochę mniej szaleństwa w 20R i spokojnie na 50R i 100R.

    pozdr
    warsaw

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    O 20:15 masz ten sam turniej tylko, ze z 10000$ guaranteed. Tez mozna troche wygrac. Rzeczywiscie pierwsza godzina to fajna jazda

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    fajna jazda tylko muszą się karty utrzymać...

    ostatnio w 10$R złamali mi AA, AK, KK, QQ, AA, AK, QQ - wszystko na allinach preflop w ciągu 40 minut...

    po tym ostatnim już już sobie odpuściłem rebuya i stwierdziłęm, że lepiej grać freezouty niż wydawać 120$ na turniej i takie jajca mieć...

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    fajna jazda tylko muszą się karty utrzymać...

    ostatnio w 10$R złamali mi AA, AK, KK, QQ, AA, AK, QQ - wszystko na allinach preflop w ciągu 40 minut...
    trzeba umiec zrzucic takie karty

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Alchemik jak z takimi kartami nie umiesz wygrac to moze daj sobie spokoj z pokerem :P

    Ja ostanio gralem wlasnie turnij za 10$ bez rebuyow i podczas 130rozdan mialem 6 razy AA z czego o dziwo w polowie przypadkow wygralem

    W tym dwa razy mialem AA w dwoch kolejnych rozdaniach jednak k6 off mnie rozwalilo bo 6 byla treflowa a na stole wyjechaly 4 trefle

    Ale i tak milo bylo potrzec na takie karty

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    fajna jazda tylko muszą się karty utrzymać...
    ostatnio w 10$R złamali mi AA, AK, KK, QQ, AA, AK, QQ - wszystko na allinach preflop w ciągu 40 minut...
    po tym ostatnim już już sobie odpuściłem rebuya i stwierdziłęm, że lepiej grać freezouty niż wydawać 120$ na turniej i takie jajca mieć...
    Ja tez ostatnio w dwoch 10$ rebuy z rzedu ponad 100$ w kazdym puscilem i na koniec pierwszej godziny mialem stacka 4500 po dwoch rebuyach i addonie

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Alchemik jak z takimi kartami nie umiesz wygrac to moze daj sobie spokoj z pokerem :P
    często dochodzę do podobnych wniosków...

    ale jakoś nie potrafię skończyć bo nałogowiec ze mnie!

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Nie tylko u Was granie na PS zabija winrate

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
    Nie tylko u Was granie na PS zabija winrate
    No - ja ostatnio w ciagu 5 tygodni 1500$ w plecy... I jakos nie chce przyjsc FT

    W zwiazku z tym na razie nie gram - przerwa, bo to nie ma sensu, skoro siadam do turnieju i boje sie grac, gdyz wiem, ze moje AA wtopia all-ina z 89s itp.

    Jakies sugestie - gdzie jest "inaczej" jesli chodzi o turnieje niz na PS?