Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 85
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    17
    Wczoraj byłem 7 w turnieju. Czy to oznacza, że:
    1) mam jeden ticket do 20+...
    2) dwa tickety 10+...
    3) czy mogę to rozmienić na jeszcze drobniejsze (4 tickety)
    W kliencie pokera zaznaczone mam tylko przy turniejach za 10.
    pzdr

  2. Witam,
    Dostępne tickety możesz sprawdzić logując się na swoje konto główne przez www.
    Dostałeś 2 tickety po 10$.
    Nie można ich rozmienić.
    pzdr
    M.

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    czy mi sie wydaje czy już sie skonczył ten jeszcze lepszy freeroll dla polaków?

  4. #14
    No właśnie - gdzie się zapodział?

  5. Witam,
    Z przyczyn technicznych freeroll tylko dla graczy z Polski wypadł z terminarza w tym tygodniu. Niestety dowiedzałem się o tym z późno, żeby Was poinformować ( i zdjąć banery )
    Oczywiście w przyszłym tygodniu turniej się odbędzie.
    I w nastęnych tygodniach także....

    W imieniu Betssona i swoim przepraszam za zaistniałą sytuację.

    pzdr
    M.

  6. Witam,
    Po dwóch tygodniach problemów, dziejszy freeroll powinie wystartować bez problemów.
    Pula jak zwykle 555$, wypłacana w ticketach, w kasie 35 graczy.
    Tickety właśnie się dopisują, więc jeśli ktoś ticketu jeszcze nie ma to za chwilę powinien mieć.
    Jeśli ticket nie pojawi się do 18 - proszę o info na prv , koniecznie z loginem na betssonie.

    pzdr
    M.

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    61
    Ja mam rozwazania natury organizacyjnej. Czy nie daloby sie zmienic dnia w ktorym ten turniej jest rozgrywany? Sobota wieczor to nie jest najbardziej szczesliwy termin moim zdaniem. W Piatek i Sobote wieczorem rzadko kto siedzi w domu. Po tygodniu pracy/szkoly ludzie maja jedyna szanse zeby wyjsc gdzies ze znajomymi i zaszalec. Bardzo chcialbym regularnie uczestniczyc w tym turnieju a co sie z tym wiaze chcialbym rowniez zeby turniej byl rozgrywany w normalny dzien pracy lube w niedziele. Wieczoru piatkowego i sobotniego szkoda marnowac na siedzenie przed kompem. Takie jest moje zdanie.
    Co Wy o tym myslicie i czy istnieje jakas szansa na zmiane?

    Pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    no masz rację. dni od poniedziałku do czwartku są najlepsze na tego typu turnieje. proponowana przez Ciebie niedziela moim zdaniem tez odpada. Wtedy jest czas dla rodziny czy coś

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Juz nie mam sily czytac o tych turniejach "tylko" dla Polakow, w ktorych zawsze znajdzie sie jakis cudzoziemiec ktory lomoci i podbiera nam nagrody.
    I dodatkowe pytanie:
    "15 EST time" to jaka to jest godzina w Polsce?
    Ostatnio edytowane przez Betsson Polska ; 21-07-2007 o 16:55

  10. Cytat Zamieszczone przez kantata Zobacz posta
    Juz nie mam sily czytac o tych turniejach "tylko" dla Polakow, w ktorych zawsze znajdzie sie jakis cudzoziemiec ktory lomoci i podbiera nam nagrody.
    I dodatkowe pytanie:
    "15 EST time" to jaka to jest godzina w Polsce?
    Akurat w naszym turnieju system zapisów i wypaty nagród jest taki, że żaden cudzoziemiec nagród nam nie podbiera

    15EST to bedzie cos koło 21 u nas ..

    pzdr
    M.