Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    witam wszystkich jestem tu nowy mam kilka pytań dotyczących licytacji
    w licytacji (w Poker TExas) w np.
    gracz 1 wrzyca: 1$
    gracz 2 : 2$
    gracz 3 : 2$
    gracz 4 : 2$
    gracz 2 : 4$
    teraz zaużmy wszyscy wchodzą i decyzje podejmu gracz 1 też wchodzi no i teraz gracz 2 ma do wyboru czekać (czyli przeszedł by do nastepnej rundy), ale moze tez podbić znowy czyli mógby se tak podbijać w nieskończonośc dopuki kasy wystarczy????

    Kto ostatni podejmuje decyzje w licytacji w rundzie??
    Pierwszy w rundzie licytacji podejmuje decyzje gracz na lewo od rozdającego, tak??

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    pyt 1 tak jest mozliwosc ze 3 graczy zagra all in i wtedy mozesz wygrac od innych graczy tylko tyle ile miales wtedy tworzone sa 2 pule tzw main pot i side pot chyba ze miales najwiecej wtedy zgrarniasz wszystko oczywiscie

    pyt2 ostatni podejmuje decyzje gracz na prawo od tego ktory podbił ostatni

    pyt3 przed flopem pierwszy podejmuje decyzje gracz na tzw UTG czy pierwszy na lewo od BB ( duzej w ciemno) w kazdej nastepnej zaczyna pierwszy na lewo od rozdajcego

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    jemu chodzi chyba o limita

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Jelsi chodzi o limita to oczywscie mozna podmic maksymalnie 4 razy w kazdej rundzie licytacji. Ale my tu gdybamy a jedyna osoba toras naprawde wie o co chodzi jest sam pytajacy :P

  5. #5
    wielkie dzięki na 2 i 3 dostałem odpowiedz

    1 chodzi mi oto kiedy poprostu kończy sie runda licytacji, wiem ze w tedy kiedy każdy z graczy wrzuci po równo do puli
    ale teraz przykład (zapisuje bez małej ciemnej i dużej poprostu zeby było szybciej)
    gracz 1 wchodzi 2$
    gracz 2 wchodzi 2$
    gracz 3 podbija 4$
    gracz 4 wchodzi 4$
    gracz 1 wchodzi dokłada 2$
    gracz 2 też wchodzi ( i co teraz runda sie kończy?? czy ruch nalezy jeszcze do gracza 3 który może podbić znowu albo czekaż( jak by czekał to dopiero by pszeszedł do nastepnej rundy??)

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Jeśli dobrze rozumiem, to runda kończy się po wyrównaniu do 4$ przez gracza 2. Mamy graczy 1, 2, 3 i 4 w grze, wychodzi flop. Inaczej mówiąc, jeśli podbiłeś i do ciebie idą same sprawdzenia i/lub foldy, to już nie masz nic do powiedzenia w danej rundzie. Albo jeszcze inaczej - gra nie daje możliwości podbijania "na raty".

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    58
    Licytacja się kończy gracz 3 już nie może podbić. Zagrał za 4$ i pozostali gracze go sprawdzili , więc czekamy na kolejne karty wykładane na stół.

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    ale chodzi c o limit czy nl??

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    A jest jakaś różnica?

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    cap