Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 74 z 74
  1. #71
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez Trurl Zobacz posta
    Myślałem, że już nikt w to nie gra ADOM wymiata!

    What do you wish for?
    Sword of sharpness ;D

  2. #72
    ja tam jak nie gram w csa mykam

  3. #73
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Co do pytania o bycie reraisowanym kiedy mam KK. Nie, nie zdarzyło mi się przez 13 miesięcy gry żeby ktoś mnie reraisował bez karty. Chyba, że sam zrobiłem jakiegoś minraise'a, ale nie wtedy kiedy robiłem dużego raise'a. Może na wyższych stawkach ktoś by mnie raisnął np z SC i pozycją nademną, ale tutaj raise PF to często siła. Zwłaszcza od shorta.
    A ja od wczoraj gram na evereście i tam takie cudaki szaleją, że głowa mała. Po 600 rozdaniach na NL25 (wiem, że niewiele, ale już coś trochę mówi o grze) wydaje mi się, że natężenie pajaców tam większe niż na pacyfiku, gdzie spędziłem ostatnie pół miesiąca.
    Facet z UTG podbija z ATo 2xBB, late re-raise do 2$ z JJ, UTG re-re-raise do 9$... Inny geniusz calluje z 6-6 all-ina na flopie QQ8. W ogóle calle (nie ważne za ile bet poszedł, nie ważne jaki board) z jakąkolwiek underpair widzę co kilka minut.

    Faaajnie tam. Czuję, że będą wesołe dwa tygodnie [choć co się od czasu do czasu człowiek powkurwia na suckujących to jego]

    EDIT: kolejna godzinna sesja i następne 2BI do przodu. Fajnie się ogląda próby absurdalnych steali (tak a propo nie raisowania bez karty): czterech limperów, ja na BB raise 6xBB z AK, drugi w kolejności limper re-raise all-in za 9$ i pokazuje... 9-7.
    Ale może to dlatego, że siedzę tam w nocy i pełno pijanych gra...
    Ostatnio edytowane przez viq ; 01-07-2007 o 03:42

  4. #74
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez bocian Zobacz posta
    Napisał Trurl
    Myślałem, że już nikt w to nie gra ADOM wymiata!;;;;;;;;;

    What do you wish for?

    Sword of sharpness ;D
    +2 blessed gray dragon scale mail na początek? ;D

    [boast mode on]
    NH 3.4.0D A Arek-WM HP:149(244) Pw:310(593) AC:-30 L:30 T:75858 C
    [++ )++ P S+ D p $+ t- s+++ W E- PS- PP G+ C I++
    @W(*(8)) N+ b- !B !Y X+ So- Sp++ !sb !wb +2
    [boast mode off]