Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Witam
    Czy aby móc zlecić swoją pierwszą wypłate z pokerstarsa trzeba poczekać 48H od depozytu?? Dodam ze wczensiej deponowałem kase netellerem i visą jak mam wybrać np zwrot na vise ??
    Dzieki za odpowiedzi.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A nie prościej wysłac to pytanie do nich?

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Musisz czekac 48 godzin od jakiegokolwiek - nie tylko pierwszego - depozytu.

    Nie mozesz wyplacic kasy na VISE - jedynie albo na rachunek elektroniczny albo czekiem, przy czym w przypadku czeku musi on byc na ponad 1000$, zeby nie placic prowizji. Przychodzi jednak bardzo szybko - w ciagu kilku dni.

    Pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    z tego co widzę to czy są tylko dwa sposoby wypłat:
    na Netteller i czek???

    na czym polega ta wypłata czekiem, bo Netteller to chyba to samo co Moneybookers???

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    ja dokonasz wpłaty przez Moneybookers te też bedziesz mógł tak wypłacić.
    tak neteller to coś jak Moneybookers.
    czek ta taka karteczka warta troche pieniążków dostajesz czek na chate i musisz go w banku zpieniężyć ale w to się nie baw bo na to szkoda czasu i pieniedzy.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1
    Otrzymałem czek z poker stars 100 $. Czy moge go zrealizować w dowolnym banku ?

    Z góry dzięki za odpowiedz

  7. #7
    W zależności jaki to czek. Niektóre idą do skupu inne rozliczane są w tzw. regresie. Jak pójdzie do skupu to od ręki dostaniesz kasę, jednak rozliczenie w regresie trwa kilka lub nawet kilkanaście tygodni w zależności od banku. A, no i musisz mieć konto walutowe. Polecam WBK - co prawda nie realizowałem czeku ze stanów, tylko z Niemiec (Volksbank) ale czekałem 'tylko' miesiąc, gdzie w innych bankach w ogóle nie chcieli mi się tego podjąć.