Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Zdjęcia z turnieju są już na planecie. Zapraszam do oglądania.

    Przypominam, że w dziale 'gracze' można wyszkuać też zdjęcia konkretnej osoby. Niestety nie wszystkich tym razem zapamiętałem kto był kto, więc jeśli u kogoś w dossier nie pojawią się żadne zdjęcia, a gdzieś się widzi, to proszę ew. o kontakt, a uzupełnię.

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Turniej byl bardzo udany.Fajnie bylo popatrzec jak prawie wszysktkie zetony z mojego stolika wedruja do Victora.Chodzby dlatego przezylbym jeszcze raz to wszystko od poczatku,zeby zobaczyc jego usmiechnieta mine od ucha do ucha Passe mial wtedy niezla.Raz nawet jak on to okresli (majac dwa asy na lapie): `przez wzglad na sympatie do mnie nie raisowal wiecej niz mogl`.To sie nazywa `nie chciwe` podejscie do turnieju. Widocznie nie tylko wygrana sie liczyla.Jednym slowem turniej byl zajebisty.Szkoda tylko ze takie ciulowe polaczenia z w-awy do kraka po 20:00...moznaby bylo zostac dluzej.

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    osobiście uważam pomysł Erklosa z podwójnym turniejem za znakomity. Nie wiem, czy kolejnym turniejem będzie Kraków, czy Częstochowa, ale jeżeli Kraków nie będzie w stanie znaleźć odpowiednio dużego lokalu, to Częstochowa z podwójnym eventem byłaby super. Oczywiście turniej sobotni byłby tylko nieobowiązkowym dodatkiem, myślę, że ludzie zapisywaliby się oddzielnie na to i na niedzielę.
    Jeżeli faktycznie dwa kolejne turnieje to będzie Kraków i Częstochowa, to ja głosuję, żeby w lato turniej odbył się w Trójmieście - będę od piątku, hehe :lol:

    Pozdr
    Warsaw

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    94
    Czesc
    Bardzo ciekawy turniej, pozatym gralem 1 raz na zywo Juz samym przeżyciem bylo dla mnie granie z kilkoma swietnymi graczami jak Blitzgame, Doli, Waraw, Jani, Aro (jak o kims zapomnialem to przepraszam :> tak czy siak mocny stół . Bawilem sie przednio, troszke brak doswiadczenia dal znak osobie - choc ze 3 godzinki pogralem Do zobaczenia na next turnieju
    I will be there!

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    po zobaczeniu na planecie fotki nr 24 stwierdzam, ze dorownalismy juz do amerykanskiej braci pokerowej. oni maja Texas Dolly, a my mamy Warsaw Doli.
    to nawet mamy lepiej bo dwa razy wiecej.