Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    erklos ma rację - niedługo zaczną się problemy ze znalezieniem lokalu który pomieści 100 ludków 8) jak kiedyś wspominałem - może wynajmiemy jakąś salę weselną :wink: ? - u mnie jest fajna wielka i bardzo jasna :wink:
    P.S. jeśli panowie chcecie nad morzem zorganizowac turniej to sugeruję okres wakacji 8) czyli coś koło sierpnia pewnie

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    Witam!
    chce powiedziec ze turniej byl w deche
    jestem graczem poczatkujacym wiec o osiagnieciach nie bede sie "ROZPISYWAL" :roll:
    strasznie podobala mi sie atmosfera panujaca na turnieju. tu odnoszac sie do wypowiedzi Kirka, szkoda ze nasz stolik rozwiazali pierwszy bo naprawde bylo familijnie :mrgreen:
    jak juz wiekszosc z was wie chcialbym organizowac spotkania u siebie w lokalu. jezeli chodzi o turnieje to musimy wspolnie podjac decyzje czy u mnie mozna. sala jest spora i bardzo jasna ale stoliki troche nioe poreczne bo to nie lawy, wiec po ich zlaczeniu pewnie moznaby bylo grac po 6 osob... no coz zobaczymy..
    Gratuluje ogarniania organizacji przez Mariana. bylo szybko sprawnie i naprawde super...
    Janiemu dziekuje za pomoc i instrukcje dla "poczatkujacych" i za wyleczenie z zetonow :wink:
    Gratuluje finalistom, szkoda ze tego nie widzialem (coz praca mnie wezwala )
    Dziekuje Wam wszystkim za cieple przyjecie i za pomoc. licze ze spotkamy sie na nastepnym turnieju... 2-wu dnioweczka-b.chetnie

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    jeszcze male pytanko :
    gdzie znajde wyniki?????

  4. #24
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Ma ktoś może "barbarosse" albo "ciągnij line" na mp3 ?? :wink:

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    hehhehe...
    szanty to moje zycie !!!!!!!!
    chyba.....
    zastanawiam sie nad tym od niedzieli... zyciowy problem sie w mojej glowie urodzil.......

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    Dobre Victor :wink:

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Kartuzy/Gdynia
    Posty
    42
    .
    mi się najbardziej podaobała piosenka "płyne i jakoś tak dalej" płynie rzeka chyba ale nie pamiętam

    piosenka była adekwatna do mojej gry w turnieju


  9. #29
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: eeeehuehuehehuehahaha
    no nie moge - aleś dojebał Biru :wink: ale masz racje - podobnie jak ja poplynąłem :?

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Cytat Zamieszczone przez VITORIO
    Ma ktoś może "barbarosse" albo "ciągnij line" na mp3 ?? :wink:
    Weźta mnie trzymajta, bo jak się odwinę :lol: wink: Dobrze, że playera miałem ale niestety później baterie mi siadły :