Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Witam
    pare osób zgłosiło się do naszego działu obsługi klienta z informacją, że nie widzi w Lobby pokerowym turniejów naszej Ligi Pokerowej albo innych promocji skierowanych do klientów polskojęzycznych - mimo że zarejestrowali się na polskojęzycznej stronie Sportingbet.

    Problemem może być angielska wersja oprogramowania, ściągnięta z centralnej strony SBT albo ParadisePoker.

    Najprościej sprawdzić swoją wersję produktu logując się do Lobby Paradise Poker i patrząc na okienko z tekstem reklamowym w prawym górnym rogu produktu:



    Jeśli tekst śmiga po polsku - jest OK, jeśli nie - należy odinstalować soft, pobrać ponownie z polskojęzycznej strony ParadisePoker i zainstalować ponownie, wszystko powinno być OK a promocje skierowane tylko do naszych graczy będą na pewno od tej pory widoczne na banerach i na liście turniejów.

    Pozdrawiam
    M.

  2. #2
    A czy jakies zmiany co do wykrzystywania FPP sa dalej w planach??

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez ciemako Zobacz posta
    A czy jakies zmiany co do wykrzystywania FPP sa dalej w planach??
    Mam nadzieję że już w przyszłym tygodniu przedstawię Wam ciekawą ofertę wykorzystania FPP opracowaną tylko dla graczy z Polski specjalnie tego lata. Szczegóły niebawem!

  4. #4
    rozumiem, ze jak na plazowy klimat roomu...bedzie to turniej na plazy z pieknymi krupierkami i zimnym piwkiem i pula 100000USD....super

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1
    Witam!
    Ściągnąłem program z polskiej strony i dalej mam wszystko w języku angielskim. Nie mam turniejów ligi pokerowej.
    POMOCY!!!!

    Pozdrawiam