Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Witam,

    wróciłem ostatnio do Holdema po przygodzie z PLO i uwagę moją przykuła ciekawa statystyka z Poker Trackera. Zagrałem dopiero niewiele ponad 3K rąk w tym miesiącu (wyjazdy), ale wygląda na to, że w moich rękach AK off jest niezniszczalne



    26 razy na ręce, 26 zwycięstw ...and counting...

    Zdarzały się Wam podobnie nieprawdopodobne, udokumentowane serie? Wiem, że moja próbka malutka, ale i tak wydaje się dość interesującym figlem statystyki. Wrzucajcie swoje.

    AK, AA - co za różnica

    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    z tego co pamietam to u mnie dawniej tez AKo mialo wiekszy % wygranych niz AKs

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    U mnie podobnie AKs gorzej niż AK może z uwagi na fakt iż trudniej jest mi zrzucić jak ma suited.

    Ale serie naprawdę dobrą miałeś.

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    32
    niedawno na forum byla goraca rozmowa na temat parszywosci reki AK, ale zauwazylem tez ze czasem ta reka przezywa renesans, przez kilka dni moje AK ZAWSZE wygrywalo, nie wazne siuted czy off ale nie zamierzam kroczyc ta zgubna sciezka. AK to zdradliwa suka

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    może na SH AK jest dobrą ręką, ale na FR, na których gram, słabo to wygląda. Zdaję sobie sprawę, że przeceniam tą kartę i większych zysków na niej nie notuję, zwłaszcza, że (najwidoczniej błędnie) uważam, że to wystarczająca ręka na alla kazdego shortstacka
    AK sucks!

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    yyy a tak nie jest? ja do 50bb bez mrugniecia okiem wciskam call albo reraise.

    popatrzylem w pt i mam 98.67 vpip z aa i z kk tylko 97.73 i to wszystko na nl10 dziwna sprawa
    Ostatnio edytowane przez 1kino1 ; 13-06-2007 o 16:37