Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    dziś znowu nie działa (juz kilka dni z rzędu)!!!! oni chyba sobie jaja robią!!!!!!

  2. #12
    kurde...mi cashowe stoliki sie zawieszaja///od czasu do czasu jeden pada. wkurzajace

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    106
    Kurwa mam to samo zawsze jeden pada ..

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Zróbcie coś z tym softem bo wieszają się stoliki!!! :/ I ostatnio nie tylko cashowe,ale dzisiaj grając turniej też się wieszało! :/
    Już mi się u Was nie podoba! :P

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81
    Nie mogę połączyć się ze stroną na której sprawdza się ilość RH i punktów lojalnościowych. Nie uznaje mojego PINu, kilka dni temu nie było tego problemu.

  6. Szalu, jeżeli nie grałeś we wrześniu pojawi Ci się komunikat "Podany PIN nie występuje w naszej bazie". Rake hands i punkty są podawane za bieżący miesiąc tylko od 01.09 do dnia poprzedniego

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81
    Hmm rzeczywiście miałem taki komunikat, a 1szego nie grałem więc sprawa wyjaśniona, tylko... jak to się ma do promocji z żetonami? Chodzi mi o rake wygenerowany w poprzednim miesiącu, czy on przepada i we wrześniu muszę ugrać całe 50$ rake'a żeby zestaw otrzymać?

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Co jest z tym waszym serwerm nie dziala i nie dziala !!

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    mi nadal nie dziala

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    tylko paradise poker nie dziala bez kitu to sa jaja, informatyow tam nie maja czy jak
    Najsmieszniejsze jest to ze padl serwer mi po wplacie pieniedzy tam ;(
    Ostatnio edytowane przez TrojkaT ; 24-09-2007 o 17:36