Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Reload Bonus

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Czy jest/bedzie jakis bonus tego typu? Jezeli tak to kiedy?
    pozdrawiam

  2. #2
    witam
    aktualnie mamy taką ofertę ale dla wybranych graczy z naszej bazy. Jeśli jesteś zainteresowany - napisz proszę do mnie na poker_pl@sportingbet.com

    Pozdrawiam
    M.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Czesc
    Ja bym chcial sie dowiedziec cos na temat punktow FPP ? na jakiej zasadzie so one przyznawane ??

    pozdro

  4. #4
    WItam,
    punkty FPP w paradise poker sa przyznawane na zasadzie - każde kolejne 0,25$ prowizji odprowadzonej przez gracza = 1 punkt FPP.

    Już niedługo (tydzień, dwa) wprowadzimy ciekawą jak myślę formę wydawania tych punktów! Szczegóły wkrótce!
    Pzdr
    M.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    [QUOTE=massca;103523]WItam,
    punkty FPP w paradise poker sa przyznawane na zasadzie - każde kolejne 0,25$ prowizji odprowadzonej przez gracza = 1 punkt FPP.
    QUOTE]

    Witam. Chciałbym prosić o sprezcyzowanie.
    Tex. Hold. NL, niskie stawki, stolik 5 os. Czy jeśli np. przy stoliku 4 graczy (w tym ja) dokłada do puli po 2$, to rake od tego jest 0,40$. Czy każdemu z graczy zalicza się wtedy 0,10 do punktów FPP? Czy jeśli w tym momencie spasuję, a pula rośnie dalej, to czy zostaję przy tym 0,10, czy liczy mi się od całości puli?
    Turnieje. Rozumiem, że turnieje też się liczą do punktów FPP. Np. Za zapisanie się do turnieju 10$+1$ otrzymuję 4pkt FPP. Dobrze rozumiem?
    Pzdr

  6. #6
    Witam. Chciałbym prosić o sprezcyzowanie.
    Tex. Hold. NL, niskie stawki, stolik 5 os. Czy jeśli np. przy stoliku 4 graczy (w tym ja) dokłada do puli po 2$, to rake od tego jest 0,40$. Czy każdemu z graczy zalicza się wtedy 0,10 do punktów FPP?
    Jeśli w puli jest 8$ to rake jest 5% czyli 0,40$. FPP jesli liczone dla każdego od jego Rake CONTRIBUTION czyli procentowego udziału w prowizji w rozdaniu. W Twoim przykładzie każdy miał taki sam udział w puli (25%) więc Twój RC = 25% z 40 centów czyli 10 centów.

    Jeśli zakładamy że to Twoje pierwsze rozdanie w życiu na Paradise Poker, masz już 0,10 RC. Jeśli zagrasz jeszcze dwa identyczne zagrania będziesz miał łącznie 0,30 RC czyli w tym momencie dostajesz jeden punkt FPP (0,25$ RC) a pozostałe 0,05$ przechodzi a konto kolejnego punktu.

    W skrócie - przy grze keszowej punkcik FPP jest dodawany po każdym kolejnym 0,25$ wypracowanego RC.

    Turnieje. Rozumiem, że turnieje też się liczą do punktów FPP. Np. Za zapisanie się do turnieju 10$+1$ otrzymuję 4pkt FPP. Dobrze rozumiem?
    Pzdr
    Bardzo dobrze! 1$ rake opłaty turniejowej = 4 FPP.


    Pzdr
    M.