Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Ostatnio gram troszkę turniejów z rebuys na Paradise Poker i niestety natrafiłem na pewne problemy. Nie jestem pewny czy to tylko ja je mam (nieznajomość oprogramowania) czy to jednak problem softu. Jeżeli tak to pewnie występuje na wszystkich skórkach boss media ale może Massca masz jakiś wpływ na zmianę tego?

    Problem 1: add-on
    Przed rozpoczęciem przerwy kończącej fazę rebuys pojawia się okno z pytaniem czy chcemy wziąźć add-on. W jednym z turniejów nie czekając na zakończenie ostatniego rozdania odszedłem od komputera. Niestety po powrocie nie było już okna z pytaniem o add-on oraz nie znalazłem żadnej innej opcji jego wywołania chociaż do końca przerwy było jeszcze ponad 4 minuty. Czy rzeczywiście podczas przerwy nie ma innej możliwości wzięcia add-on jeżeli przegapię okno z tą opcją które niestetety znika jakoś szybko?

    Problem 2: rebuy po ostatnim rozdaniu przed przerwą kończącą fazę rebuys.
    Tak się składa że w ostatnim rozdaniu fazy rebuys przegrałem wszystkie żetony. Po jego zakończeniu wyskoczyło okienko z pytaniem o rebuy. Niestety pomimo pozytywnej odpowiedzi chwilę później pojawiło się okno z komunikatem że turnej zakończyłem na miejscu ... Coś mi tu nie gra. Skoro system pytał się o rebuya po ostanim rozdaniu to rozumiem że je akceptuje, co jest dość chyba naturalnym zachowaniem w turnejach z rebuyami. Więc dlaczego chwilę później niestety już nie jest to honorowane? Dobrze że chociaż kasa za tego rebuya nie znika z konta.

  2. #2
    Kirek,
    to sa kwestie typowo bossowe, ale zamelduje o nich do naszego dzialu rozwoju produkty i dołączymy je do listy poprawek których domagają sie gracze.
    Pozdrawiam
    M.

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Przed chwilą jeszcze inne zachowanie sofu odnośnie problemu 2 choć tym razem już bardziej logiczne. W ostatnim rozdaniu fazy rebuy przegrałem wszystko. System tym razem nie zadał mi pytania o rebay-a tylko od razu o add-on. No cóż dla mnie idealnym rozwiązaniem byłaby możliwość wzięcia i rebuya i add-ona ale przynajmniej teraz nie wywaliło mnie z turnieju jak w poprzednio opisanej sytuacji.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Wczoraj soft Boss-Medii po raz kolejny mnie zaskoczył. Tym razem pytanie czy chcemy add-ona na naszym stoliku pojawiło się po rozegraniu pierwszego rozdania już po przerwie ;D. Niestety jeden gracz z naszego stolika miał pecha i odpadł właśnie w tym rozdaniu :].

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    373
    "Rebuye i add-ony" w Boss Media to bardzo ciekawy temat:
    (nigdy nie wiesz, jak się oprogramowanie zachowa )

    Inne interesujące sytuacje:
    1. W końcowej fazie "rebuy" staraciłem żetony i zrobiłem rebuy, nie brałem udziału w następnym, ostatnim rozdaniu i nie mogłem wziąć potem add-ona (system chyba potraktował mojego nienaruszonego rebuya jako add-ona).

    2. Udało mi się wziąć 2 add-ony
    (jeden przed przerwą, a drugi po pierwszym rozdaniu po przerwie)


    Działanie algorytmu przyznawania rebuy/add-onów jest chyba także zagadką dla programistów Boss Media.
    Ostatnio edytowane przez _dp_ ; 16-07-2007 o 00:27

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Ile ja się już nabluźniłem na te dziwne zjawiska z addonami to szkoda gadać. Oprócz tego co już opisane ze dwa razy miałem taką sytuację że po rozegraniu ostatniej rączki przed przerwą na ułamek sekundy pojawia się okienko z addonem i nagle jestem przenoszony na inny stolik... i już po addonie. Wtedy nie ma opcji żeby go wziąć nawet po pierwszym rozdaniu po przerwie

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Nigdy nie gralem w Bossie rebuy. Ostatnio sprobowalem i sie rozczarowalem. Czemu od razu nie mozna wziasc rebuya, a dopiero po wyzerowaniu? Na pokerstarsie i innych sieciach mam startowe 1500 i od razu biore rebuya, wyzeruje sie i kolejne dwa.

    Da sie cos z tym zrobic?

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    mnie sie wczoraj zdarzylo cos takiego na bossmedii
    przenioslo mnie na inny stolik w trakcie partii....

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    a to taka nowość na sofcie Bossa - Anioł Stróż. Widocznie pisane Ci było odpaść w tym rozdaniu

    Tak poważnie, to mnie się już kilka razy zdarzyło, że grając jakiś turniej (chyba Paradise New World), który nie jest przecież rebuy po rozdaniu nagle wyskakuje mi pytanie czy chcę wziąć rebuy za 0$. Dodam, że w tym rozdaniu nie zostałem wyeliminowany z turnieju. Kiedy klikam, że chcę, wyskakuje komunikat, że nie mogę skorzystać, bo nie mam wystarczających środków... No przepraszam, ale tyle, to akurat zawsze mam , więc o co tu chodzi?