Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: To Koniec

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    0
    Witam

    Przegralem kurwa wszystko w jebana ruletke.

    wszystko co zgromadzilem od poczatku roku , 7,000$.

    zostalo mi 200$ , na dodatek po ostatnim emailu zawiesili mi konto,pierdole to ,strzelam se w leb.

    Cieszylem sie z kazdego wygranego turnieju, z kazdego finalowego stolu,a teraz to koniec.

    A mialem dzisiaj wyplacic cash.

    Nie chce mi sie nawet juz wudy pic,

    co ja zrobilem,to koniec ,

    co mam wybrac , kurwa line czy utopic sie w pizdu?,niech mi ktos doradzi.

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Kto rozsądny gra w ruletkę? I właściwie co to ma wspólnego z forum pokerowym?
    Może by przenieść temat do gorzkich żali (żalów?????)
    Swoją drogą ciekawi mnie jak się to rozwinie, jakieś sugestie?
    Ostatnio edytowane przez wanpi ; 07-06-2007 o 17:03

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    0
    rozwinie sie tak ze se strzele w leb.

    kurwa wygrywalem codziennie w pokera , jeden czy dwa wygrane sit n go i bylem szczesliwy, raz na jakis czas final w wiekszym turnieju,

    a tu nagle kurwa w ostatnia niedziele w nocy cos sie spierdolilo i niedalo sie zalogowac na siec prima ,to sprobowalem ruletki, a dzisiaj przegralem wszystko.

    mam juz gotowa petle zrobiona z kabla satelitarnego,teraz musze wyczaic tylko jakies porzadne drzewo.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Później powiedzą w wiadomościach "Oto do czego prowadzi poker" i po nas.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    jedynym wyjściem jest powiedzieć sobie: łatwo przyszło łatwo poszło. Ale grając w pokera i wygrywając musiałeś mieć pojęcie o rachunku prawdopodobieństwa i wartości oczekiwanej etc. W ruletke z samego założenia gry jesteś w plecy na dłuższą metę...

  6. #6
    Hmm, chyba ustawie sobie ten topic jako strone startowa w przegladarce. Wydaje mi sie to bardzo EV+ i dobrze wplynie na moja dyscypline.

    Niestety nie jestes pierwszy i nie ostatni ktory zrobil cos takiego. Topic wg mnie ma bardzo wiele wspolnego z pokerem bo tych 7k to on sie nie dorobil na ruletce. Kazdy grajacy wczesniej czy pozniej trafia na zly okres i to wlasnie radzenie sobie z tym najgorszym przedzialem czasu determinuje zwyciezcow dlugoterminowych. Gdy konczy sie cierpliwosc dopada nas tzw. monkey-tilt rozne osoby roznie zaczynaja sie zachowywac. Zaczynaja grac aggro-lagtard style (TY MNIE RAISUJESZ ?!?! ALLIN !!) na stawkach o 2-3 poziomy wyzszych niz na to BR pozwala albo ida grac w BJ czy ruletke. A jeszcze inni (ale to juz chyba legendy bo z takim przypadkiem to sie jeszcze nie spotkalem) ida na dwor pobiegac/pojezdzic na rowerze i to chyba wychodzi najtaniej.
    __
    -3k$ Tilt User

  7. #7
    Zabijać się z powody 7k? Zapewniam Cię, że wielu ludzi ma poważniejsze problemu. Zwłaszcza, że ta kasa była wygrana, a nie jakieś tam oszczędności.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    no to przebiłeś sebkrola :P
    przypomnienie historii sebkrola:

    Sebkrol zaczyna gre na blackjacku:



    Sebkrol spłukany:


    Sebkrol odreagowuje stres:


    Sebkrol chce skończyć ze sobą:


    Sebkrol myśli o swojej przyszłości:


    Sebkrol postanawia odbudować bankrolla:


    Sebkrol zdołał odbudować swój bankroll i żyje długo i szczęśliwie:


    Na faktach autentycznych

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    135
    Historia Sebkrola mnie powaliła

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    jak mozna wjebac w ruletke 7000$? no comments