Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: To Koniec

  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    jak mozna wjebac w ruletke 7000$? no comments
    no comments a komentujesz. jezeli to nie jest prowokacja, to koles ma teraz niezle stany, tracac tyle kasy, wiec moze nie warto sie czepiac. stalo sie, trudno, juz sie nie odstanie. teraz jedynie mozna cos doradzic sensownego, zeby w miare szybko odbudowac choc czesc straconej kasy.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Kaczor72 Zobacz posta
    Historia Sebkrola mnie powaliła
    Szczerze powiedziawszy mine tez

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    wychodze z zalozenia, ze jesli ktos jest w stanie przegrac w ruletke w jeden dzien 7000$ to nie nadaje sie do zarabiania "latwej kasy" i niech lepiej znajdzie sobie normalna prace i zyje sobie skromnie, ale spokojnie...

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    jak mozna wjebac w ruletke 7000$? no comments
    Postawic wszystko na czerwone a wypadnie czarne

    Znam jeszcze kilka sposob ale to juz na Pw moge ci podeslac

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    a jak można się wjebać w papierosy/narkotyki/alkohol? No comments

    Nie wiesz zupełnie jak to jest, to po cholere te komentarze? Gościu zrobił błąd, mogło być gorzej, mogło stać się to rok później, gdzie miałby już 70k i byłaby większa tragedia.

    Pozostaje tylko WZIĄĆ SIĘ W GARŚĆ, poskładać, zapomnieć, ale wyciągnąć wnioski i dalej iść do przodu!

    PS 12345678 czytałem, że samobójstwa wyszły z mody, odradzam. Patrz wyżej i głowa do góry!!!

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez cypiszzz Zobacz posta
    a jak można się wjebać w papierosy/narkotyki/alkohol? No comments

    To, ze mozna nie oznacza, ze jest to normalne i mam przechodzic obok tego obojetnie.

    A z drugiej strony porownanie narkotykow do jednodniowej gry w ruletke jakos do mnie nie trafia.

    A po trzecie to, ze nie wiem "jak to jest" nie oznacza, ze nie moge wyrazac swoich pogladow na ten temat.

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ale akurat w tym przypadku moze bylo by lepiej, gdybys sie pohamowal z tego typu komentarzami.

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    To, ze mozna nie oznacza, ze jest to normalne i mam przechodzic obok tego obojetnie.

    A z drugiej strony porownanie narkotykow do jednodniowej gry w ruletke jakos do mnie nie trafia.

    A po trzecie to, ze nie wiem "jak to jest" nie oznacza, ze nie moge wyrazac swoich pogladow na ten temat.
    Oczywiście, że to nie jest normalne. I nie masz przechodzić obojętnie, wręcz przeciwnie, np. spróbować pomóc, podnieść na duchu, etc., a nie strzelać gościowi w kolanko.

    Narkotyki z hazardem mają tyle wspólnego, że od jednego jak i drugiego można się uzależnić oraz obydwie te rzeczy wciągają.

    A to, że nie wiesz jak to jest znaczy, że wypowiadasz się o rzeczy o której nie masz pojęcia. Analogicznie; tak samo jakbyś powiedział "ale pojeb ćpa, widzi, że se życie marnuje, a nie może tego odstawić", ja rozumiem, że to trudno zrozumieć.
    Jestem nałogowym palaczem i też nie wierzyłem, że nie można przestać palić, a przynajmniej, że jest cholernie ciężko ;]

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    ale akurat w tym przypadku moze bylo by lepiej, gdybys sie pohamowal z tego typu komentarzami.

    moze masz racje, nie wiem, nie bylem w takiej sytuacji i mam nadzieje, ze nie bede... ale wydaje mi sie, ze czasami od pocieszania w podobnych sytuacjach lepsza jest po prostu konstruktywna krytyka i przywolanie kogos do porzadku, bo im szybciej sie pozbiera tym lepiej, po co sie rozczulac...

    to tyle ode mnie w tym temacie

    pozdro

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    z naciskiem na KONSTRUKTYWNA...