Zobacz wyniki ankiety: Jaka decyzja?

Głosujących
44. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Fold

    1 2.27%
  • Call

    2 4.55%
  • Raise

    8 18.18%
  • Allin

    33 75.00%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    pierwsze rozdanie wieczoru: stacki: 500,
    hero: BB z , blindy 1/2. 5 limperow,
    hero check i flop:
    HERO check i UTG raise do 30 (na stole ok 10, tylko blindy), CO call, HERO call, reszta fold

    Turn:

    HERO check, UTG raise 75, CO call 75, w puli ok. 250, UTG obstawiany na : 78, czyli 2-gi str8, CO albo flush draw, albo dziwnie rozgrywany set.

    HERO????? jak rozegrać to najbardziej optymalnie?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    All-in jak dla mnie. Drawów tu masa, zgarniasz pulę teraz i jesteś happy. Ktoś sprawdzi - jesteś jeszcze bardziej happy.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    tylko all in wchodzi w gre.
    jest zbyt niebezpiecznie. żeby sie bawic w jakies rozgrywanie tego

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Easy all-in. Pewnie tak zagrales, przegrales na riverze i masz wyrzuty sumienia, stad zalozyles temat na forum

    W tego typu sytuacjach zawsze stawia sie goscia na all-inie. Jesli sprawdzi i dobierze, masz pecha. Najczesciej jednak, grajac z normalnymi ludzmi, konczy sie na pokornym foldzie i zgarnieciu calkiem pokaznej puli.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Betować wysoko ale tyle, żeby scalowali. Przeciwnicy w najlepszym razie mają 20 % szans na wygranie.
    Ostatnio edytowane przez sztukmistrz ; 07-06-2007 o 13:52

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    właściwie to może ankieta pomoże No więc towarzysze, co robimy?
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 08-06-2007 o 11:11 Powód: drobne porządki

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    61
    Ja mam inne pytanie. W zwiazku z tym ze to jest turniej, w bardzo wczesnej fazie, czy istnieja jakies przeslanki zeby to grac ostroznie? Znaczy bez All-ina? Na stoliku OK ALL IN bez 2 zdan ale tutaj?

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    przesłanki są takie, żeby wyciągnąć z ręki jak najwięcej, więc która opcja daje największe na to szanse? check, i na riverze check-raise allin tez jest opcją, pytanie jaka jest optymalna

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    jeżeli dobrze policzyłem to jest aż 29 kart których nie chcemy widzieć na river,bo możemy mieć ciężką decyzje do podjęcia dlatego również obstawiam raise all in. Ewentualnie raise do jakichś 200 z zamiarem sprawdzenia każdego all ina na jakimkolwiek riverze

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    co do 29 kart to chyba przesadziłeś, jest 9 kierów, których się boję i sparowania stołu ewentualnie czyli 12, karo raczej sie nie boję