Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41
  1. #31
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez Yarek Zobacz posta
    Poza tym jak ktoś dobrze zauważył, na ringu trudniej takiego wyruchać (chyba że siedzisz przed nim...)
    Cytat Zamieszczone przez quiff Zobacz posta
    No faktycznie trudniej, zwłaszcza jak chcesz to zrobić on-line...
    Mi się wydaje że jeżeli już to lepiej siedzieć za nim. Następnie po cichu się zakraść. Ale skoro to pancernik obawiam się, że i tak może być problem, więc jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie przerzucenie go na plecy. Koniecznie przy tym należy unieszkodliwić ręce żeby nie miał szans się rozłączyć
    Ostatnio edytowane przez troll ; 13-06-2007 o 13:31

  2. #32
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    26
    Ja myślę, że lepiej przerzucić go na brzuch
    albo
    gutshota w bebechy

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    chyba zartujecie z tymi bankrollami, co to za teoria ze trzeba miec 1500 BB? Imho okolo 400-500 BB spokojnie wystarcza i jesli zlapie sie wiekszy downswing to po prostu schodzi sie o level i odrabia. 1500 BB chyba asekuracja prawie jakby to bylo jedyne zrodlo dochodow.

  4. #34
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez adamjoz Zobacz posta
    chyba zartujecie z tymi bankrollami, co to za teoria ze trzeba miec 1500 BB? Imho okolo 400-500 BB spokojnie wystarcza
    No 400-500 Big Betów to do limita raczej wystarczy. Powszechnie znanym stwierdzeniem wśród limitowców jest to, że powinno wystarczyć nawet 300BB. Natomiast jeśli masz na myśli NL to po prostu niewiesz co mówisz (ponieważ najprawdopodobniej jeszcze zbyt krótko grasz). Na niskich stawkach 400-500BB przegrać na 1 stoliku w ciągu jednej sesji, gdy w sam raz trafisz na ostry loosing streak. A jeśli uwzględnisz multitabling i grę na stołach shorthanded to może być tego więcej. Np. mi w ubiegłym tygodniu udało się przgrać 11BI (czyli 1100BB) na 4 stałach SH w ciągu kilku gdzin.

    jdx

  5. #35
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    możliwe, gram jakies pol roku i najgorzej przegralem 2.5 BI w jednej sesji i po prostu przerwalem, ochlonalem troche i nastepnego dnia zaczalem grindowac z powrotem na nizszym levelu.
    11 BI? albo musiales miec naprawde losing streak bedac LAGiem, albo miales dziki tilt

  6. #36
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez adamjoz Zobacz posta
    11 BI? albo musiales miec naprawde losing streak bedac LAGiem, albo miales dziki tilt
    Albo Ty grasz naprawdę krótko i jeszcze mało rzeczy widziałeś...

  7. #37
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    To prawda. 11 BI to duzo, ale jeszcze nie az tak duzo Mialem kiedys lepsze osiagniecie, tylko ze ja pozniej jak przegralem BI to tracilem polowe bankrolla w takie progi mnie zawialo wiec nie wiem jak to mam liczyc 1BI = 5-10BI na codzien ?
    Ale juz lepeiej nie wpadam w takiego tilta i jest good

  8. #38
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    No u mnie to było trochę inaczej ponieważ normalnie gram NL100/NL200 i trochę NL400, ale tym razem postanowiłem pograć na NL50 i fisze straszliwie mnie łoiły swoimi 2, 4 i 5 outowcami albo runner runnerami. Ale zbytnio się nie przejąłem przegranymi bo raz że stawki niższe niż zwykle, a dwa to po prostu widziałem i wiedziłem że gram dobrze. Poza tym wróciłem na mój normalny poziom czyli NL100 i szczęście się odwróciło - w ekspresowym tempie odegrałem ponad połowę przegranej z NL50.

    jdx

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    szczerze powiedziawszy mocno rozbawil mnie ten topic Niektore teorie sa ciekawe Ale przechodzac do konkretow oczywiscie ze 400-500 BB w zupelnosci wystarczy a przy przegranej powiedzmy 200BB schodzimy nizej i znow mamy te 400-500 BB Tylko takie cos dziala pewnie dopiero od nl100 bo z nl10 nie ma za duzo poziomow do schodzenia nizej


    A te 1500BB to po to bys wlasnie nie musial schodzic nizej

    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    Swoją drogą grając na 0.2/0.5 zauważyłem, że zbyt wielkiej różnicy nie ma. No może poza tym, że niektórzy gracze są już bardziej rzeczowi i jeżeli wchodzą dalej na flopie, to zazwyczaj mają co najmniej najwyższą parę.
    no nie wiem cos mi sie nie wydaje Ja wiem ze na tych stawkach tak samo jak i na nl100 czesto trafia mi sie ludzie co sprawdzaja z byle gutshotem albo poprostu z pustym asem

    Ale widocznie nie jestem tak spostrzegawczy jak Ty

    A i jeszce co do stylu gry kazdy gra tak jak lubi niektorzy poprostu zle czuja sie grajac zbyt agresywnie i zbyt slabe karty takie osoby poprostu nie lubia ryzyka i dostosowuja swoj styl gry do swoich preferencji :P

    oczywiscie styl lag daje potencjalne wieksze wygrane ale wymaga wiekszego wysilku i wiekszej koncetracji a grajac tight mozna grac sobie kilka/kilkanascie stolow i zarabiac w ten sposob duzo wiecej niz gracz lag

    Dlatego tak jak mowie kazdy gra tak jak lubi w pokera mozna wygrywac na setki sposobow i kazdy wyrabia swoj wlasny styl na poczatku mysle ze poczatkujacy powinni sie stosowac do ogolnych zasad i porad z ksiazek i podobnych materialow jednak w pokerze nie da wykuc sie regulek i juz byc dobrym graczem Kazdy musi sam odnalezc istote tej gry
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 18-06-2007 o 11:44

  10. #40
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    no nie wiem cos mi sie nie wydaje Ja wiem ze na tych stawkach tak samo jak i na nl100 czesto trafia mi sie ludzie co sprawdzaja z byle gutshotem albo poprostu z pustym asem

    Ale widocznie nie jestem tak spostrzegawczy jak Ty
    Moja spostrzegawczość ogranicza się na razie do stawek na jakich gram. Być może kiedy dojdę do 100nl też będę się śmiał z niektórych stwierdzeń, a póki co piszę tyle, ile zaobserwowałem.
    Nie twierdzę też, że mój minimalny poziom na kim gram ma być jakąś wyrocznią. Być może na o wiele wyższych stawkach zdarzają się tacy sami idioci lub nieudolnie blefujący(tyle, że sporo bogatsi).