Strona 3 z 30 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 296
  1. #21
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    27
    skoro topik jest nazwany sukcesami poczatkujacych to powiem ze ostatnio we freerollu z 1000 osob doszedlem do finalowego stolika i zajmujac niestety drugie miejsce zasililem swoje konto o 6$. moze to nie jest duzo, ale od czegos trzeba zaczynac. a usmiech na mordzie mialem przez caly nastepny dzien
    Ostatnio edytowane przez Tanik ; 04-07-2007 o 11:49

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Bardzo rzadko gram turnieje więc ucieszyło mnie to trzecie miejsce i 150 cukierków.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    I fishowi zdarzy się coś wygrać. Yourbet turniej na Celeb. 5.50$ + 200$ Added. Wygrana 162.5$. Najlepsze, że finałowe rozdanie wygrałem A9 vs AJ łapiać 2 pary. Ostatnio wtapiałem cały czas odwrotne sytuacje, a teraz fart dał +70$. W top 3 w takiej sytuacji dostałem raise'a allin od mniejszego stacka AJ vs moje AQ i był split. Następne rozdanie QQ i short AI z AT i tym razem nie przyfarcil.

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    BTW do wygranej nalezy jeszcze doliczyc 40$ + gadzety

    Gratuluje

  5. #25
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    20
    Dzisiejszy polski freeroll 200$ w Expekcie
    Pierwsze zwycięstwo xD Mój nick to errah

    http://img66.imageshack.us/img66/206...miejscewo7.jpg

    Dwie ręce z turnieju xD
    Royal flush xD
    http://img215.imageshack.us/my.php?image=nicexdje5.jpg

    Lucky turn
    http://img232.imageshack.us/my.php?image=omgkc4.jpg
    ale się w końcu należało takiej ręce xD

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    niema to jak slow play z AA i dwoma limperami w puli
    ladnie to wy fishowales. dawno tak fisowatego rozdania nie widzialem na flopie katastrofa. No ale w sumie t freerollek.

    Ale mimo wszytsko gratuluje zwyciestwa.

  7. #27
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    20
    Wiem, ale AA to AA. Tylko szczęście mnie uratowało i wiem, że to kompletna katastrofa.

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta
    niema to jak slow play z AA ... dawno tak fisowatego rozdania nie widzialem na flopie katastrofa
    Nie do końca się zgodzę, limperzy mieli odpowiednio 7k, 7k, 9k, errah ma ponad 42k i nie boi się limperów. Moim zdaniem w takim przypadku warto zaryzykować AA grając spokojniej bo jest szansa w jednym rozdaniu wyczyścić 3 shorty. Sami niewiele ryzykujemy.
    Gdyby stacki były zbliżone, to mocny bet preflop byłby obowiązkowy by zostać w HU.
    Oczywiście chociaż lekki raise preflop w naszej sytuacji też jest lepszy, limperzy by się pewno dorzucili i zbudowali pulę, jednak limp nie był tu wcale tak tragiczny.
    Później nasz allin niezależnie od flopa i akcji to pewnik.

  9. #29
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    20
    Ja często zaczynam dziwnie grać gdy otrzymuje jakieś lepsze karty.
    Mogłem zrobić raise pf, ale bałem się znowu jakichś fishów, którzy wejdą all in i oczywiście wygrają, bo u nich to co potrzebne jest do wygrania zazwyczaj się pojawia na stole.
    A co myślicie o tej, finałowej ręce turnieju?
    http://img241.imageshack.us/my.php?image=finalvc3.jpg

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez mysterion Zobacz posta
    Mogłem zrobić raise pf, ale bałem się znowu jakichś fishów, którzy wejdą all in i oczywiście wygrają, bo u nich to co potrzebne jest do wygrania zazwyczaj się pojawia na stole.
    Więc postanowiłeś sprawdzić all in na flopie przy sparowanym boardzie i flush draw? ;>

    Co to znaczy "bałem się fishów, którzy wejdą all in"? Przecież mając AA CHCESZ all ina przed flopem. A "to co potrzebne do wygrania" zazwyczaj im się akurat nie pojawia. Rachunku prawdopodobieństwa nie oszukasz.