Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Zaczynam bawic sie w style forum, zeby je sprawdzic zerknijcie do profilu i zmiencie styl forum, na razie jest styl alexis, w ktorym pdooba mi sie kolorystyka, a styl subsuilver 2 to chcualem tylko sprawdzic jak wyglada zwezona wersja tego standardowego stylu. Wszelkie uwagi prosze zglaszac, co wam sie podoba co nie, na razie planuje zrobic kolorystyke z tego stylu alexis i zwezyc aktualny styl, jakos mi to sie bardziej podoba. Do tego strona bedzie miala odpowiedni styl do forum wiec najpierw chce ustalic wszystko ladnie z forum a pozniej zabiore sie mam nadzieje juz powazniej za strone.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    14
    Według mnie narazie najlepszy jest i tak SubSilver, a tak w ogóle to w alexis'ie nie ma ShoutBox'a.

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    No rzuć więcej opcji.. i też coś niebieskiego/srebrnego. Alexis imho lipne, ale za zmianą stylu jestem jak najbardziej za.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    EH, na razie chodzi mi o kolorystyke, alexis i inne nie beda mialy shoutboxa, bo msuialbym grzebac w szablonie, a na razie to jest tylko do podgladu, co i jak, no wiec 1 sprawa, kolorystyka taka jaka jest chyba jest ok nie? CO myslicie o tym zwezeniu?

    Ok, zaraz rzuce jeszcze kilka zestawow, wszystkie prawdopodbnie ebda do przeroboki, wiec zwracajcie glownie uwage na kolorystyke.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    alexis mi sie nie podoba

    Co do zwęzania to chyba troche przesadziłeś, ustaw 760px... najmniiejsze monitory bedą miały w 90% wypełniony ekran, a na reszcie bedzie to wyglądało ok. Z tak małą szerokością na duzych monitorach forum wygląda jak wąski pasek :wink:

    pzdr

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    sie robi , hmm teraz u mnie jest jeszcze wezszy , ale mam 1280x1024 , jeszcze z tym poeksperymentuje.

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Z trzech obecnie dostępnych najbardziej odpowiada mi dotychczasowy. Spróbuj Doli znależć jakiś styl kolorystycznie pasujący do:
    a) Twojej strony
    b) logo forum

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    He he, mam wlasnie taki problem, ze wydaje mi sie, ze .. logo nie pasuje do forum, forum nie pasuje do strony, strona nie pasuje do ... a nie juz ok. No i mam taki wlasnie dylemat, ze albo strona pozostnie mniej wiecej jak jest, (mowie o kolorystyce), ale wtedy konsekwentnie forum powinno miec tez taka kolorystyke, ktora wg mnie jest mniej czytelna. Albo, forum pozostanie w takiej lub zblizonej wersji, a zmienie strone, a logo zrobi sie od nowa, bo to mi jakos srednio sie podoba, mimo ze powstalo z mojego pomyslu

    A w ogole to mysle ze zrobie cos podobnego do strony phpbb.pl, proste i estetyczne i czytelne

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    mi alexis bardzo sie podoba, przyjemna kolorystyka i ladne to zwerzenie takie eleganckie forum sie robi odrazu ;], wystarczy zrobic ladne logo (cos zielonego to pewnie stol do pokera i juz bedzie super 8)

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No wlasnie mi tez ten schemat sie podobal, poczekajmy na wiecej opinii i zobaczymy co dalej.