Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 44
  1. #31
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    a umnie dzieje sie cos dziwnego, raz wejde to mam subtrail a innym razem jak wchodze to wlacza mi sie subsilver

  2. #32
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Hej!
    Mimo iż odpowiada mi subtrail to ejstem za jego jak najszybsza zmiana, a to dlatego że na forum bukmacherskim gdzie duzo sie udzielam jest właśnie ten styl, a x2 to trochę rpzesada, w końcu jest 17235237895617 styli :wink:

    Soprano

  3. #33
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    pixeluz pewnie trafiasz na momenty gdy eksperymentuje ;P

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Doli to kiedy dorzucisz cos ciekawego :mrgreen:

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez Doli
    pixeluz pewnie trafiasz na momenty gdy eksperymentuje ;P
    Doli, eksperymentuj np. o 3.00,z twoich niektórych postów wynika, że siedzisz do późna. Chyba że pixeluz to nocny Marek

  6. #36
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    nie no az tak to nie , w kazdym razie najlepiej experymentowac po 24 bo widze ze wtedy prawie nikt nie siedzi i sam ide spac

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Doli, czy mógłyś udostępnić profil w którym będą standardowe ustawienia forum. Te zwężenie jest irytujące :?

    aaa.. i jeszcze żeby po wejściu do topica z nowymi postami przesuwało odrazu do nowych wiadomości bez czasochłonego przewijania, to byłoby juz wogule super

    Dzieki
    pzdr

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez Kodi
    Doli, czy mógłyś udostępnić profil w którym będą standardowe ustawienia forum. Te zwężenie jest irytujące :?

    aaa.. i jeszcze żeby po wejściu do topica z nowymi postami przesuwało odrazu do nowych wiadomości bez czasochłonego przewijania, to byłoby juz wogule super

    Dzieki
    pzdr
    przeciez tak jest ,trzeba tylko kliknac w :wink:

  9. #39
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Widze ze nie wszyscy korzystaja z forum jak ja, wiec polecam robic tak:
    Po zaladowaniu strony glownej, klikamy po lewej na:
    "zobacz nieprzeczytane posty"
    dostajemy liste postow do przeczytania, dalj ja np. uzywam mozilli, klikam po kolei na kazdym srodkowym przyciskiem myszki, co otwiera mi je w kolejnych zakladkach, do tego jak temat sklada sie z kilku stron to oczywiscie klikamy na ostatnia.
    Mysle ze to nieco ulatwi korzystanie z forum.

  10. #40
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Cytat Zamieszczone przez Doli
    klikam po kolei na kazdym srodkowym przyciskiem myszki, co otwiera mi je w kolejnych zakladkach,

    W Operze też to jest i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie już bez tego serfowania po sieci. 8)